Wino bezalkoholowe na weselu

Zastanawiasz się, gdzie kupić żywność bio? Kto ma największy wybór świeżych produktów? Podpowiadamy, gdzie znaleźć najlepsze sklepy ze zdrową żywnością.
MałgośkaP

Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: MałgośkaP »

Coraz częściej spotykam się z tym, że na weselach są napoje bezalkoholowe. Chcę też takie rozwiązanie u siebie wprowadzić, co jednak lepiej mieć w większych ilościach, piwo, czy wino bezalkoholowe|? A może proponujecie jeszcze jakieś whisky lub inne drinki? To bardzo fajna alternatywa dla kobiet w ciąży i kierowców podczas wesela :)
mała

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: mała »

A czemu nie? Mi się wydaje, że takie rozwiązanie jest korzystne, ale nie bardzo wiem, jak to w sumie robić. Bo niby takie wino to byłoby dla mnie, ale i dla kogo jeszcze? No nie wiem. Na pewno podziękowania dla rodziców będziemy robić, bo to jest dla mnie ważne. Kocham moich rodziców i chcę im podziękować za wszystko, co zrobili dla mnie. I dla naszego ślubu.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: Rabka »

Skoro chcecie na weselu bezalkoholowe wino, to może warto byłoby tez zadbać o jakieś bezalkoholowe drinki? Widziałam ostatnio fajne przepisy na takie napoje na stronie internetowej https://syropybarmanskie.pl/62-drinki-bezalkoholowe. Co o tym sądzicie? Czy takie drinki na weselu również się Waszym zdaniem sprawdzą?
Lućka

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: Lućka »

Powiem tak , wino bezalkoholowe może być do dyspozycji , na zasadzie, jeśli ktoś będzie sobie życzyć, jednak podstawa to zadbać o dobre wino w ogóle, które starannie dobrane uświetni uroczystość i zaspokoi podniebienie każdego smakosza. Jedne osoby lubią wino białe drugie czerwone.Trzeba mieć zatem jedno i drugie .Zajrzyjcie tutaj - https://www.koronakarkonoszy.pl/blog,we ... ie-wybrac/ a dowiecie się jakie są możliwości w tym zakresie i czym kierować się by wybrać dobre wino.
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: natik »

Moim zdaniem czy piwo czy wino bezalkoholowe to dobry pomysł. Nie każdy ma kierowcę, tylko swoim samochodem przyjeżdża na wesele. Po prostu lepiej brać różne opcje pod uwagę, tak żeby każdego gościa zadowolić i tyle. Jak będzie dobra zabawa, muzyka, to wszyscy będą się świetnie bawić. A jakby wystąpił na żywo na przykład zespół Bayer Full to już całkiem. Będę na takim weselu u przyjaciółki, udało się młodym ich zamówić. Super, że teraz są takie możliwości.
Violuśka

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: Violuśka »

Lućka pisze: ↑18 kwie 2021, 16:11 Powiem tak , wino bezalkoholowe może być do dyspozycji , na zasadzie, jeśli ktoś będzie sobie życzyć, jednak podstawa to zadbać o dobre wino w ogóle, które starannie dobrane uświetni uroczystość i zaspokoi podniebienie każdego smakosza. Jedne osoby lubią wino białe drugie czerwone.Trzeba mieć zatem jedno i drugie .(...)
Dokładnie tak, wino bezalkoholowe to tylko dodatek. Przede wszystkim trzeba skupić się na trunkach różnej maści zawierających alkohol. Zresztą spraw do załatwienia jest całe multum... a goście weselni ? - no właśnie ilu ich będzie na weselu. Od tego przecież wszystko zależy. Wielkość sali musi być dostosowana do odpowiedniej ilości zaproszonych gości. Także ilość trunków musi być zamówiona pod tych gości - zarówno ich ilość jak i jakość jest istotna.
raduś

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: raduś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://winoland.com/
ODPOWIEDZ