Orzechy

Zastanawiasz się, gdzie kupić żywność bio? Kto ma największy wybór świeżych produktów? Podpowiadamy, gdzie znaleźć najlepsze sklepy ze zdrową żywnością.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Orzechy

Post autor: kokszka »

Jakie orzechy są Waszymi ulubionymi?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Orzechy

Post autor: Rabka »

Ja zdecydowanie najbardziej lubię orzechy nerkowca, są naprawdę przepyszne. Zamawiam je zawsze w większych ilościach na stronie https://jawo2008.pl/, gdzie wcale nie mają one wygórowanej ceny ;) To bardzo dobra przekąska, smaczniejsza i zdrowsza niż słodycze ;)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: Orzechy

Post autor: mczay »

Ja to w sumie lubię wszystkie orzechy :)
Awatar użytkownika
PannaAnna
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2020, 10:17

Re: Orzechy

Post autor: PannaAnna »

Ja lubię orzechy nerkowca oraz brazylijskie! Posiadają bardzo dużo witamin, co jest dla mnie bardzo ważne. Także polecam :)
Awatar użytkownika
Komanch
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:33

Re: Orzechy

Post autor: Komanch »

Moje ulubione to nerkowce. Warto jednak jeść wszystkie. Zobaczcie artykuł na ich temat https://www.exitdoor.pl/zdrowie-i-uroda ... a-zdrowia/ Generalnie orzechy to samo zdrowie ;)
Awatar użytkownika
adalberto98
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2020, 15:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Orzechy

Post autor: adalberto98 »

Orzechy mają wiele zdrowotnych właściwości, przede wszystkim dobrze wpływają na mózg i pamięć.
Awatar użytkownika
jchristiansen
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2020, 13:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Orzechy

Post autor: jchristiansen »

Warto jeść orzechy, mają wiele korzystnych właściwości, super działają na korę mózgową.
pola334

Re: Orzechy

Post autor: pola334 »

Skoro mowa o produktach spożywczych, to polecam wejść na stronę foodex24.pl. Tam możecie kupić sobie różnego rodzaju słodycze, jak i inne popularne produkty spożywcze z Ukrainy. Myślę, że jak najbardziej warto takie produkty sobie przetestować. Coraz więcej osób korzysta z takich propozycji.
ODPOWIEDZ