Gastronomia - wybór

Zastanawiasz się, gdzie kupić żywność bio? Kto ma największy wybór świeżych produktów? Podpowiadamy, gdzie znaleźć najlepsze sklepy ze zdrową żywnością.
Antoń

Gastronomia - wybór

Post autor: Antoń »

W takim razie jeżeli szukacie konkretnych specjalistów w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego do swojego lokalu, czy restauracji to na pewno warto tutaj zdecydowanie wymienić ofertę hurtowni MultiGastro w którym znajdziecie również takie rozwiązania szatkownica gastronomiczna https://multigastro.pl/szatkownice także mają dosłownie wszystko co potrzebne. Nie zapominając o pomocnej obsłudze i terminowości dostaw co jednak w branży horeca jest wręcz kluczowe. Udanego rozwoju!
Tomek Kow

Re: Gastronomia - wybór

Post autor: Tomek Kow »

Na start musisz mieć jakieś 40kk. I najlepiej jakieś dobre miejsce upatrzone gdzie jest stały przepływ ludzi np dworzec, okolice szkoły, rynek itp Każda miejscowość ma swoją specyfikę, więc nie patrz tylko na to ilu jest mieszkańców tylko szerzej. Na początku masz spotkanie z handlowcem Bafry tel i osobiście. Wtedy wszystkiego się dowiesz. Jeśli warunki będą Ci odpowiadały podpisujesz umowę i oni organizują resztę. Tak w telegraficznym skrócie. Mi całe formalności nie zajęły dużo czasu. Bardziej wczułem się w organizację miejsca. A biznes mam już 3 lata i nie mogę narzekać:)
jawk

Re: Gastronomia - wybór

Post autor: jawk »

Wyposażenie już mamy, ale dzięki, namiary zawsze się przydadzą. Przez ostatnie kilka miesięcy eksperymentowaliśmy z różnymi smakami i sprawdzaliśmy różnych dostawców przypraw i mieszanek do gastronomii. Na tej podstawie wybraliśmy jednego, którego oferta najbardziej nam odpowiada. Jest to firma Kaczor POLsmaki https://polsmaki.com.pl/produkty,5,pl.html ze Środy Wielkopolskiej. Ich produkty są aromatyczne, mają odpowiednie składy, świetnie nam się sprawdzają, no i są dostępne w atrakcyjnych cenach, polecam.
aishaa

Re: Gastronomia - wybór

Post autor: aishaa »

Jak chodzi o praktyczne wyposażenie gastronomiczne, to tutaj https://kuchenne.pl/pl/c/Pozostale/359 też śmiało możecie się rozglądnąć. Tam znajdziecie różnorodne akcesoria, garnki, zastawy stołowe, noże i inne artykuły. Naprawdę wyselekcjonowane mają artykuły, dobrej jakości.
evelaa

Re: Gastronomia - wybór

Post autor: evelaa »

No super- na pewno dobrze wiedzieć, gdzie, co warto kupić. Ja przykładowo też sporo się dowiedziałam o firmie https://www.gastromania.cz/servirovaci- ... -tacy.html i zastanawiam się dlatego, czy tam nie kupić teraz wyposażenia do swojego lokalu. Ale wydaje mi się, że warto...
Mazgaj

Re: Gastronomia - wybór

Post autor: Mazgaj »

Dla restauratorów, którzy pragną zapewnić swoim gościom potrawy o doskonałej konsystencji i smaku, piec konwekcyjno-parowy może być kluczem do sukcesu. Ze swoją zdolnością do precyzyjnego regulowania temperatury i wilgotności, te piece są nieocenione. Ostatnio natknąłem się na stronę https://gastroprodukt.pl/piece-konwekcyjno-parowe która prezentuje różne modele i ich specyfikacje.
Wlaclaww2

Re: Gastronomia - wybór

Post autor: Wlaclaww2 »

W gastronomii kluczową sprawą jest na pewno nawiązanie współpracy z dobrymi dostawcami. Jeśli chodzi o ryby i owoce morza to na pewno warto zobaczyć ofertę marki Fier - https://fierseafood.com/ . Od lat marka Fier kształtuje standardy jakości w branży ryb i owoców morza. Ich produkty, pozyskiwane z własnych hodowli i połowów, przechodzą ścisłą kontrolę od etapu hodowli aż po dostawę. Dzięki temu zapewniają niezmiennie najwyższą jakość, ciesząc się zaufaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych właśnie.
mojalaskarooomdaa

Re: Gastronomia - wybór

Post autor: mojalaskarooomdaa »

Cześć, jak Wam się wydaje, czy warto zrobić szkolenie umowy cywilnoprawne ? Co prawda rzadko to spisuję, nie do końca wiem, co można, jak można i czy to jest sensowne, ale jednak najważniejszą kwestią będzie dla mnie wiedza od was.
ODPOWIEDZ