Strona 1 z 1

Dobre biuro rachunkowe

: 15 paź 2019, 16:07
autor: mczay
Jakie polecacie dobre biuro rachunkowe? Poszukuję takiego które można wynająć zdalnie, nie koniecznie takie do którego będę musiał często jeździć osobiście. Znajomy polecał mi wrocławskie https://superksiegi.pl/ i z tego o widziałem mają dobre stawki i opinie od klientów.

łóżko tapczan jednoosobowy

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 26 paź 2019, 13:36
autor: Rabka
Bez względu na to, które biuro rachunkowe wybierzecie do prowadzenia księgowości Waszej firmy, warto na pewno zastanowić się nad wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które sprawią, że procesy księgowe będą zachodziły szybciej i sprawniej. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie sobie poczytać o takich systemach oferowanych przez firmę Primesoft :) Polecam ;)

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 01 gru 2019, 12:46
autor: Yuuka
Jeżeli ktoś z Was jest z Katowic, Mysłowic lub okolic to polecam biuro mda. Mają bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o księgowości. Ważne jest, żeby księgowością zajmowało się porządne biuro rachunkowe bo podstawa sukcesu. Żaden biznes nie będzie dobrze prosperował bez dobrej księgowości.

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 20 gru 2019, 16:24
autor: kolumbijka
No to moim zdaniem powinniscie zwrocic uwage na oferte https://superksiegi.pl/ - maja naprawde uczciwa cene,a wszystkie dokumenty sa bardzo profesjonalnie zadbane

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 17 mar 2020, 20:29
autor: Hejoho
Prowadzę biuro rachunkowe i mam kilka pytań, które nie dają mi spokojnie spać w nocy. Co jeśli zachoruje i spowoduje to przerwę w płynności finansowej firmy? Koleżanka poleciła mi, żebym zaznajomiła się z tym artykułem : https://iexpert.pl/porada-eksperta/jak- ... asciciela/ To jedyna fimra która w razie wypadku lub choroby właściela takiego biura, jest w stanie wypłacić należne odszkodowanie. Dajcie znać, co o tym sądzicie.

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 27 mar 2020, 22:20
autor: Bogusia23
Pracując na co dzień z dokumentacją w firmie przydałby się system obiegu dokumentów - https://lucydms.com/, który znacząco usprawniłby tą pracę i jednocześnie zabezpieczył dokumenty. Inteligentny system elektroniczny działa intuicyjnie, upraszczając pracę z dokuemntacją. System podczas pracy dopasowuje się do indywidualnego trybu pracy w danej firmie.

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 17 cze 2020, 15:04
autor: morsal
Biura Rachunkowe też muszą być wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, tak aby świadczyć lepsze usługi. Tutaj mogę polecić pakiet programów z serii PCBiznes https://www.pcbiznes.pl/programy-dla-biur-rachunkowych/