Dobre biuro rachunkowe

Projektowanie stron WWW, konfiguracja sieci, sprzęt firmowy - polecamy firmy informatyczne.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Dobre biuro rachunkowe

Post autor: mczay »

Jakie polecacie dobre biuro rachunkowe? Poszukuję takiego które można wynająć zdalnie, nie koniecznie takie do którego będę musiał często jeździć osobiście. Znajomy polecał mi wrocławskie https://superksiegi.pl/ i z tego o widziałem mają dobre stawki i opinie od klientów.

łóżko tapczan jednoosobowy
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: Rabka »

Bez względu na to, które biuro rachunkowe wybierzecie do prowadzenia księgowości Waszej firmy, warto na pewno zastanowić się nad wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które sprawią, że procesy księgowe będą zachodziły szybciej i sprawniej. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie sobie poczytać o takich systemach oferowanych przez firmę Primesoft :) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: Yuuka »

Jeżeli ktoś z Was jest z Katowic, Mysłowic lub okolic to polecam biuro mda. Mają bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o księgowości. Ważne jest, żeby księgowością zajmowało się porządne biuro rachunkowe bo podstawa sukcesu. Żaden biznes nie będzie dobrze prosperował bez dobrej księgowości.
Awatar użytkownika
kolumbijka
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:24

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: kolumbijka »

No to moim zdaniem powinniscie zwrocic uwage na oferte https://superksiegi.pl/ - maja naprawde uczciwa cene,a wszystkie dokumenty sa bardzo profesjonalnie zadbane
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: Hejoho »

Prowadzę biuro rachunkowe i mam kilka pytań, które nie dają mi spokojnie spać w nocy. Co jeśli zachoruje i spowoduje to przerwę w płynności finansowej firmy? Koleżanka poleciła mi, żebym zaznajomiła się z tym artykułem : https://iexpert.pl/porada-eksperta/jak- ... asciciela/ To jedyna fimra która w razie wypadku lub choroby właściela takiego biura, jest w stanie wypłacić należne odszkodowanie. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
Awatar użytkownika
Bogusia23
Posty: 59
Rejestracja: 05 cze 2019, 17:00

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: Bogusia23 »

Pracując na co dzień z dokumentacją w firmie przydałby się system obiegu dokumentów - https://lucydms.com/, który znacząco usprawniłby tą pracę i jednocześnie zabezpieczył dokumenty. Inteligentny system elektroniczny działa intuicyjnie, upraszczając pracę z dokuemntacją. System podczas pracy dopasowuje się do indywidualnego trybu pracy w danej firmie.
Awatar użytkownika
morsal
Posty: 14
Rejestracja: 24 mar 2020, 12:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: morsal »

Biura Rachunkowe też muszą być wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, tak aby świadczyć lepsze usługi. Tutaj mogę polecić pakiet programów z serii PCBiznes https://www.pcbiznes.pl/programy-dla-biur-rachunkowych/
ODPOWIEDZ