Strona 1 z 1

wentylacja

: 11 gru 2022, 5:00
autor: fera
Jaka wentylacja będzie najlepsza, jeśli chodzi o halę produkcyjną? Powietrze musi być naprawdę świeże i suche, bo produkujemy dość wrażliwe na takie czynniki produkty. Czy jesteście w stanie polecić mi kogoś, kto zamontuje mi tego rodzaju system? Z góry dziękuję za jakieś namiary. Nie wiem czy powinna to być wentylacja mechaniczna czy naturalna. Doradzicie?

Re: wentylacja

: 30 mar 2023, 19:04
autor: staśkaa
Jak poszukujecie wentylacji z rekuperacją, to zdecydowanie warto przyjrzeć się ofertom https://www.klimax-sc.pl/oferta/rekuperacja/ - tam znajdziecie różnorodne propozycje w tym zakresie. W dzisiejszych czasach takie rozwiązania są naprawdę bardzo korzystne - bo ekologiczne i ekonomiczne.

Re: wentylacja

: 26 lis 2023, 16:47
autor: kasiunia
Cóż to takiego jest ten rekuperator ? W końcu w ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o rekuperacji. Rekuperacja to nic innego jak wentylacja tyle ,że wentylacja mechaniczna -wspomagana przez specjalistyczne urządzenia. Urządzenia te ponadto filtrują powietrze a dodatkowo odzyskują ciepło ze zużytego powietrza , który wydalane jest na zewnątrz. Ekologia na całego, nieprawdaż?

Re: wentylacja

: 20 maja 2024, 15:06
autor: kanik
Wentylacja rekuperacyjna to skuteczny sposób na zapewnienie świeżego powietrza w pomieszczeniach. Firma https://www.climapolska.com.pl/wentylacja-rekuperacja/ oferuje profesjonalne usługi związane z montażem i konserwacją systemów wentylacji rekuperacyjnej. Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści związanych z tym rozwiązaniem i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu lub biura.