wentylacja

W tym dziale publikujemy tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
fera
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2022, 6:06

wentylacja

Post autor: fera »

Jaka wentylacja będzie najlepsza, jeśli chodzi o halę produkcyjną? Powietrze musi być naprawdę świeże i suche, bo produkujemy dość wrażliwe na takie czynniki produkty. Czy jesteście w stanie polecić mi kogoś, kto zamontuje mi tego rodzaju system? Z góry dziękuję za jakieś namiary. Nie wiem czy powinna to być wentylacja mechaniczna czy naturalna. Doradzicie?
staśkaa

Re: wentylacja

Post autor: staśkaa »

Jak poszukujecie wentylacji z rekuperacją, to zdecydowanie warto przyjrzeć się ofertom https://www.klimax-sc.pl/oferta/rekuperacja/ - tam znajdziecie różnorodne propozycje w tym zakresie. W dzisiejszych czasach takie rozwiązania są naprawdę bardzo korzystne - bo ekologiczne i ekonomiczne.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:42

Re: wentylacja

Post autor: kasiunia »

Cóż to takiego jest ten rekuperator ? W końcu w ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o rekuperacji. Rekuperacja to nic innego jak wentylacja tyle ,że wentylacja mechaniczna -wspomagana przez specjalistyczne urządzenia. Urządzenia te ponadto filtrują powietrze a dodatkowo odzyskują ciepło ze zużytego powietrza , który wydalane jest na zewnątrz. Ekologia na całego, nieprawdaż?
ODPOWIEDZ