Strona 1 z 1

Szkolenia dla nauczycieli

: 29 sie 2020, 4:58
autor: wiedźmin
Interesują mnie szkolenia dla nauczycieli bytom Chciałbym wysłać na nie kilka osób z mojej kadry. Czytam właśnie o ośrodku Elpax https://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/. Mają w ofercie kursy, na których mi zależy. Jakie macie zdanie na temat wykładowców tam pracujących? Będę wdzięczny za informacje.

Re: Szkolenia dla nauczycieli

: 22 wrz 2020, 8:57
autor: Rabka
Skoro już mowa tutaj o szkoleniach, to polecam zapoznać się z artykułem na stronie internetowej http://www.poradnik-edukacyjny-kargroup ... nwestowac/. Dowiecie się z niego, w jakie kursy i szkolenia najbardziej opłaca się zainwestować ;) Taka wiedza na pewno się Wam przyda ;)

Re: Szkolenia dla nauczycieli

: 31 mar 2021, 22:27
autor: Ryyśka
Jako dyrektorka zawsze konsultuję z nauczycielami tematy szkoleń na cały rok szkolny. We wrześniu zaplanowałam dla całej kadry szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej http://www.wce.pl/szkolenia-z-zakresu-p ... dmedycznej. Uważam, że raz na jakiś czas warto sobie tą wiedzę przypomnieć.

Re: Szkolenia dla nauczycieli

: 13 kwie 2021, 7:58
autor: lajla
Teraz to i dla rodziców przydałyby się szkolenia, zważając na to, że nauka zdalna trwa już praktycznie rok. Ciężki czas, pogodzić to wszystko z pracą i z pomocą w nauce swoim dzieciom. Myśmy nawet pozamawiali materiały https://odrabiamy.pl/jezyk-polski takie z gotowymi rozwiązaniami do zadań, można zamówić z różnych przedmiotów. Bardzo to pomaga. Dzięki temu możemy sprawdzać czy dobrze robimy zadania, a jeśli nie , to będziemy wiedzieć gdzie popełniamy błąd.