Szkolenia dla nauczycieli

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
wiedźmin
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:33

Szkolenia dla nauczycieli

Post autor: wiedźmin »

Interesują mnie szkolenia dla nauczycieli bytom Chciałbym wysłać na nie kilka osób z mojej kadry. Czytam właśnie o ośrodku Elpax https://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/. Mają w ofercie kursy, na których mi zależy. Jakie macie zdanie na temat wykładowców tam pracujących? Będę wdzięczny za informacje.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Szkolenia dla nauczycieli

Post autor: Rabka »

Skoro już mowa tutaj o szkoleniach, to polecam zapoznać się z artykułem na stronie internetowej http://www.poradnik-edukacyjny-kargroup ... nwestowac/. Dowiecie się z niego, w jakie kursy i szkolenia najbardziej opłaca się zainwestować ;) Taka wiedza na pewno się Wam przyda ;)
Ryyśka

Re: Szkolenia dla nauczycieli

Post autor: Ryyśka »

Jako dyrektorka zawsze konsultuję z nauczycielami tematy szkoleń na cały rok szkolny. We wrześniu zaplanowałam dla całej kadry szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej http://www.wce.pl/szkolenia-z-zakresu-p ... dmedycznej. Uważam, że raz na jakiś czas warto sobie tą wiedzę przypomnieć.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:02

Re: Szkolenia dla nauczycieli

Post autor: lajla »

Teraz to i dla rodziców przydałyby się szkolenia, zważając na to, że nauka zdalna trwa już praktycznie rok. Ciężki czas, pogodzić to wszystko z pracą i z pomocą w nauce swoim dzieciom. Myśmy nawet pozamawiali materiały https://odrabiamy.pl/jezyk-polski takie z gotowymi rozwiązaniami do zadań, można zamówić z różnych przedmiotów. Bardzo to pomaga. Dzięki temu możemy sprawdzać czy dobrze robimy zadania, a jeśli nie , to będziemy wiedzieć gdzie popełniamy błąd.
ODPOWIEDZ