Strona 1 z 1

Producenci soczewek kontaktowych

: 17 kwie 2020, 23:28
autor: gaba
Witam. Zamierzam zrezygnować z okularów na rzecz szkieł kontaktowych. Zależy mi na nabyciu produktu najlepszej jakości, co za tym idzie przeglądam propozycje różnych marek. Jak a razie najbardziej skłaniam się ku zakupowi soczewek Acuvue Oasys, o których dowiedziałam się ze stronki https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/oasys , ponieważ nie podrażniają oczu, mają właściwości nawilżające i ochronne. Niemniej jednak otwarta jestem też na Wasze sugestie poparte doświadczeniem względem komfortu użytkowania. Jeśli więc nosicie soczewki kontaktowe i jesteście zadowoleni- napiszcie, doradźcie.

Re: Producenci soczewek kontaktowych

: 25 maja 2020, 18:58
autor: sakk
Rzeczywiście producentów jest sporo, na https://www.twojesoczewki.com/38-soczew ... miesieczne zobacz jakie są dostępne soczewki. Air Optix, Alcon, All Vue, Bausch&Lomb, Biofinity i sporo innych jeszcze. Można mieć problem na które się zdecydować. Warto czytać opinie i posłuchać się okulisty, jeśli oczy są wrażliwe to takie nawilżające soczewki będą idealne. Nie będą podrażniać a przy tym zapewnią perfekcyjne widzenie.

neftys auto

Re: Producenci soczewek kontaktowych

: 29 sty 2021, 9:21
autor: Kameś
Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o zakupach soczewek w sklepie na bezokularow.pl , gdzie mają sporo ciekawych ofert w dobrej cenie z szybką wysyłką. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Siebie, zwłaszcza jak lekarz dobierze coś odpowiedniego do naszego wzroku.