Producenci soczewek kontaktowych

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
gaba
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2020, 21:54

Producenci soczewek kontaktowych

Post autor: gaba »

Witam. Zamierzam zrezygnować z okularów na rzecz szkieł kontaktowych. Zależy mi na nabyciu produktu najlepszej jakości, co za tym idzie przeglądam propozycje różnych marek. Jak a razie najbardziej skłaniam się ku zakupowi soczewek Acuvue Oasys, o których dowiedziałam się ze stronki https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/oasys , ponieważ nie podrażniają oczu, mają właściwości nawilżające i ochronne. Niemniej jednak otwarta jestem też na Wasze sugestie poparte doświadczeniem względem komfortu użytkowania. Jeśli więc nosicie soczewki kontaktowe i jesteście zadowoleni- napiszcie, doradźcie.
Awatar użytkownika
sakk
Posty: 57
Rejestracja: 18 wrz 2019, 2:53

Re: Producenci soczewek kontaktowych

Post autor: sakk »

Rzeczywiście producentów jest sporo, na https://www.twojesoczewki.com/38-soczew ... miesieczne zobacz jakie są dostępne soczewki. Air Optix, Alcon, All Vue, Bausch&Lomb, Biofinity i sporo innych jeszcze. Można mieć problem na które się zdecydować. Warto czytać opinie i posłuchać się okulisty, jeśli oczy są wrażliwe to takie nawilżające soczewki będą idealne. Nie będą podrażniać a przy tym zapewnią perfekcyjne widzenie.

neftys auto
Kameś

Re: Producenci soczewek kontaktowych

Post autor: Kameś »

Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o zakupach soczewek w sklepie na bezokularow.pl , gdzie mają sporo ciekawych ofert w dobrej cenie z szybką wysyłką. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Siebie, zwłaszcza jak lekarz dobierze coś odpowiedniego do naszego wzroku.
ODPOWIEDZ