Żłobek Warszawa

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Delfina-62
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 20:50

Żłobek Warszawa

Post autor: Delfina-62 »

Witam forumowicze!
Teoretycznie mam jeszcze trochę czasu, ale powoli już zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego żłobka dla mojej córki. Jeśli chodzi o Warszawę, to zainteresowała mnie oferta żłobka Anteczek. Czy ktoś z was posyła tam swoją pociechę i mógłby podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
teodora
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 14:58

Re: Żłobek Warszawa

Post autor: teodora »

Ja mogę polecić Anteczka bez mrugnięcia okiem, a to dlatego, że nie znam placówki, gdzie pracowaliby opiekunowie z większą pasją i lepszym podejściem do maluchów. Organizują świetne zajęcia z wychowawcą, a poza tym liczne dodatkowe atrakcje dla dzieci. Postawiłabym właśnie na ten żłobek.
Michałek02232

Re: Żłobek Warszawa

Post autor: Michałek02232 »

Skoro szukacie żłobka to może was zainteresować profesjonalny żłobek mokotów. Opiekunka tworzy atmosfere spokoju, bezpieczeństwa, porządku i radości, oraz jest dostępna dla dziecka, by w razie potrzeby pomóc mu czy zachęcić do działania. Myśle, że warto wziąć pod uwagę ten żłobek.
doriss

Re: Żłobek Warszawa

Post autor: doriss »

To mnie zainteresował właśnie Żłobek Montessori Warszawa i chyba się na niego zdecyduję - ponieważ cieszą się dobrą opinią i już jakiś czas istnieją na rynku. Myślę, że godni zaufania i podoba mi się, że dbają o rozwój dziecka - bo to też dla mnie jest mega ważne.
ODPOWIEDZ