Zajęcie komornicze, jak wyjść z długów

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Maryn_94
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2019, 20:11

Zajęcie komornicze, jak wyjść z długów

Post autor: Maryn_94 »

Witam. Komornik ma mi w najbliższych dniach zająć konto bankowe. Czy ktoś wie jak to wygląda? Ile komornik może zabrać z rachunku, jak często? No i oczywiście, jak się go pozbyć, razem z długiem? Znacie jakichś doradców prawnych, którzy pomogliby mi się z tym uporać?
Awatar użytkownika
wisława93
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2019, 6:13

Re: Zajęcie komornicze, jak wyjść z długów

Post autor: wisława93 »

Nie znam się na tym, ale kolega miał kiedyś komornika na głowie i pomogli mu ludzie z przeciwegzekucja.com.pl, zajrzyj sobie. Doskonale znają prawa, jakie przysługują dłużnikowi i wiedzą, jak pomóc klientowi wydostać się z długów.
Był

Re: Zajęcie komornicze, jak wyjść z długów

Post autor: Był »

Maryn_94 pisze: ↑01 kwie 2020, 6:12 Witam. Komornik ma mi w najbliższych dniach zająć konto bankowe. Czy ktoś wie jak to wygląda? Ile komornik może zabrać z rachunku, jak często? No i oczywiście, jak się go pozbyć, razem z długiem? Znacie jakichś doradców prawnych, którzy pomogliby mi się z tym uporać?
zabiera raz w miesiącu nie częściej
Łucja

Re: Zajęcie komornicze, jak wyjść z długów

Post autor: Łucja »

Jedną z metod wyjścia z długów jest upadłość konsumencka. Interesowaliście się tym tematem? Schodzi stres i nerwy jeśli się to odpowiednio przeprowadzi. Mi pomagałą firma z Katowic https://delete.com.pl/. Upadłości nie żałuję, to była madra decyzja już tak bardzo się zapętliłam w pożyczkach że sama nie wiedziałam co spłacać a i tak nie było za bardzo z czego, koszty mnie zżerały
cukrowaś

Re: Zajęcie komornicze, jak wyjść z długów

Post autor: cukrowaś »

Nie jest to łatwe i ja to naprawdę rozumiem, ale nie jest też tak, że wy bez pieniążków, jesteście bez pomocy. Jeśli nie stać Was na prawnika, to sprawdźcie na stronie jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl wskazówki dla zadłużonych dotyczące upadłości konsumenckiej. Wydaje mi się, że to może Was naprawdę poratować i uda wam się ją ogłosić bez drogiego adwokata.
suwi9333

Re: Zajęcie komornicze, jak wyjść z długów

Post autor: suwi9333 »

W odzyskaniu długów oczywiście, moim zdaniem, najskuteczniejszy będzie komornik. Jednym z bardziej skutecznych komorników będzie https://www.warszawa-komornik.com/ w Warszawie. Sprawdźcie sobie koniecznie, na jakie propozycje warto byłoby się zdecydować.

uchwyt tablet
Rudy

Re: Zajęcie komornicze, jak wyjść z długów

Post autor: Rudy »

Upadłość firmy ma znaczący wpływ na jej pracowników, wierzycieli, a także na rynek, na którym firma operowała. Strona https://olesnicainfo.pl/rozmaitosci/co- ... sc/224110/ zawiera więcej informacji na ten temat. Pracownicy często tracą pracę, a wierzyciele muszą podjąć działania prawne, aby odzyskać część swoich środków. Upadłość może również wpłynąć na cenę akcji firmy, jeśli jest ona notowana na giełdzie.
ODPOWIEDZ