Wyposażenie do gastronomii - sprzęt i meble kuchenne

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Hereś

Wyposażenie do gastronomii - sprzęt i meble kuchenne

Post autor: Hereś »

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej firmy z szeroką ofertą sprzętów, mebli i akcesoriów gastronomicznych? Jeśli tak, to będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi i oczywiście mam nadzieję że też z Waszą pomocą temat trochę nam się będzie rozwijał
Szymeś

Re: Wyposażenie do gastronomii - sprzęt i meble kuchenne

Post autor: Szymeś »

Akurat jeśli czegoś nam brakuje w zakresie wyposażenia do gastronomii m.in w zakresie garnków, akcesoriów, czy innego typu sprzętów to stawiamy na InvestHoreca https://investhoreca.pl/ gdzie mamy pewność że z łatwością znajdziemy to co potrzebne, ale także licząc na konkurencyjne ceny i wysoki poziom obsługi na czym również nam mocno zależało. Pozdrawiam!
SzymonRyś

Re: Wyposażenie do gastronomii - sprzęt i meble kuchenne

Post autor: SzymonRyś »

Jak najbardziej mogę dołączyć do wypowiedzi poprzednika i uważam, że jeśli chodzi o wybór ciekawych ofert to zdecydowanie tutaj warto wyróżnić Invest Horeca https://investhoreca.pl/q/?keywords=nierdzewn jest to świetna hurtownia z dobrej jakości meblami nierdzewnymi, garnkami, sprzętami i wiele, wiele innych. Mam nadzieję, że zakupy pójdą sprawnie i co najważniejsze przełoży się to oczywiście na udany rozwój biznesu.
Hereś

Re: Wyposażenie do gastronomii - sprzęt i meble kuchenne

Post autor: Hereś »

SzymonRyś pisze: ↑26 sie 2021, 21:55 Jak najbardziej mogę dołączyć do wypowiedzi poprzednika i uważam, że jeśli chodzi o wybór ciekawych ofert to zdecydowanie tutaj warto wyróżnić Invest Horeca https://investhoreca.pl/q/?keywords=nierdzewn jest to świetna hurtownia z dobrej jakości meblami nierdzewnymi, garnkami, sprzętami i wiele, wiele innych. Mam nadzieję, że zakupy pójdą sprawnie i co najważniejsze przełoży się to oczywiście na udany rozwój biznesu.
Skoro tak, to mam nadzieję że to nie koniec informacji z Waszej strony i oczywiście postaram się sprawdzić jak dokładnie to w ich przypadku jednak wygląda.
Brozeń

Re: Wyposażenie do gastronomii - sprzęt i meble kuchenne

Post autor: Brozeń »

W mojej ocenie jak najbardziej dobrze wypada właśnie hurtownia Invest Horeca, gdzie nawet ostatnio chcieliśmy trochę odświeżyć wyposażenie i zmienić głównie akcesoria do gotowania, smażenia itd. tutaj https://investhoreca.pl/ dosłownie znajdziecie wszystko w dobrych cenach i też wysokiej jakości. Poza tym można liczyć na rzetelność obsługi, dają radę i mam nadzieję, że Wam także skutecznie pomogą!
lucjan kłopot

Re: Wyposażenie do gastronomii - sprzęt i meble kuchenne

Post autor: lucjan kłopot »

Jak ostatnio miałem awarię zmywarki w bistro to powiedziałem dosyć. Koniec z tanim sprzętem, trzeba postawić na jakość. I dlatego kupiłem zmywarkę od marki WINTERHALTER. Sprawuje się idealnie, do tego ma zużycie zmniejszone wody. Porządny i bezawaryjny sprzęt. Warty swojej ceny. Polecam każdemu restauratorowi.
Awatar użytkownika
michalbrzezniak
Posty: 72
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:28

Re: Wyposażenie do gastronomii - sprzęt i meble kuchenne

Post autor: michalbrzezniak »

Hereś pisze: ↑26 sie 2021, 9:16 Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej firmy z szeroką ofertą sprzętów, mebli i akcesoriów gastronomicznych? Jeśli tak, to będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi i oczywiście mam nadzieję że też z Waszą pomocą temat trochę nam się będzie rozwijał
Hej, to nie sklep jest najważniejszy a sam sprzęt, najpierw trzeba zdecydować czego potrzebujesz, a później szukać gdzie jest najtaniej. Przy wyborze sprzętu warto zapoznać się z tym blogiem https://cse.google.com.sl/url?q=http://agdchrosciel.pl/, korzystam od jakiegoś czasu i jest super merytorycznie.
ODPOWIEDZ