Wybór auto szkoły

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Arkady_82
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2020, 22:06

Wybór auto szkoły

Post autor: Arkady_82 »

Cześć forumowicze.
Powoli przymierzam się do zapisania się na kurs jazdy, ale nie mogę zdecydować się na konkretną auto szkołę. Na oku mam na pierwszym miejscu lejdis-gentleman-osk.pl. Kto z was się tam uczył i poleca?

jaki laptop do grafiki
Awatar użytkownika
Leoncja1967
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 1:20

Re: Wybór auto szkoły

Post autor: Leoncja1967 »

Według mnie ta szkoła oferuje najlepsze kursy na prawo jazdy w Warszawie. Mają fajnych instruktorów, dobre ceny, narzekać na pewno nie można. Ja dzięki nim zdałam egzamin celująco i serdecznie polecam.
Mrówka_34

Re: Wybór auto szkoły

Post autor: Mrówka_34 »

Leoncja1967 pisze: ↑03 lut 2021, 6:39 Według mnie ta szkoła oferuje najlepszy kurs na pojazdy uprzywilejowane. Mają fajnych instruktorów, dobre ceny, narzekać na pewno nie można. Ja dzięki nim zdałam egzamin celująco i serdecznie polecam.
Szukam dobrego kursu na pojazdy uprzywilejowane. Czy orientuje się ktoś z was może, czy jazda takim pojazdem jest trudna, no i jakie są ceny takich kursów?
hómburt

Re: Wybór auto szkoły

Post autor: hómburt »

Znalezienie porządnej i zaufanej szkoły nauki jazdy jest ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Olsztyna to polecam wam ośrodek szkolenia kierowców TEST https://testosk.pl/ Sam się u nich uczyłem i mogę powiedzieć że egzaminy państwowe nie były dla mnie problemem.
Awatar użytkownika
becon
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2020, 13:10

Re: Wybór auto szkoły

Post autor: becon »

Najlepiej chyba wybrać szkołę w miarę blisko naszego domu lub uczelni żeby można było sprawnie dostać się na jazdy. Nie ma co się dać zwabić hasłem o odbieraniu z dowolnego miejsca bo oznacza to że ty też będziesz jeździć po kursantów a nie ćwiczyć zadania egzaminacyjne :lol: . Ja uczyłem się jeździć w motostart na Mokotowie bo mieszkam niedaleko
Opasiński

Re: Wybór auto szkoły

Post autor: Opasiński »

Polecam wam szkołę w której uczyła się jeździć moja córka. To Autodrive z Poznania https://autodrive.com.pl/home/. Córka jeździła z instruktorem Piotrkiem i widziałem, że robiła szybko postępy. Opowiadała mi, że manewry musiała robić tak długo, aż wykonała je po kilka razy bez błędu. Dużo też jeździła po trasach egzaminacyjnych, ponieważ tak się fajnie składa, że plac manewrowy tej szkoły jest niedaleko WORD, więc wyjeżdżali i już za chwilę byli na trasie egzaminacyjnej. Bała się oczywiście egzaminu, ale zdała go bez problemu i jeszcze mówiła, że egzaminator ją pochwalił.
Bartłomiej

Re: Wybór auto szkoły

Post autor: Bartłomiej »

Chciałbym Wam polecić stronę https://www.oskprogress.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej szkoły jazdy OSK PROGRESS w Częstochowie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
proooovdeed

Re: Wybór auto szkoły

Post autor: proooovdeed »

Może mi poradzicie, jak powinno wyglądać myślenie kreatywne ? W tym obszarze mam bardzo mało wieści i jestem pewna, że sporo osób ma podobne problemy, więc wspólnie to omówmy. Może jednak to da nam coś solidnego, co wy na to?
ODPOWIEDZ