Własna gastronomia

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Patryk82383

Własna gastronomia

Post autor: Patryk82383 »

Czy ktoś z Was prowadzi lokal gastronomiczny na zasadzie franczyzy? Jak to wygląda, jesteście zadowoleni? Co w pierwszej kolejności trzeba będzie załatwić? Gdzie szukać dobrych dostawców?
PawełDD

Re: Własna gastronomia

Post autor: PawełDD »

Jeśli chodzi o dostawcę ryb i owoców morza to marka Fier - https://fierseafood.com/ jest liderem na rynku. Z Fier Seafood otrzymujesz nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również gwarancję świeżości i smaku. Ich firma z 25-letnim doświadczeniem, utrzymuje pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, począwszy od surowców po procesy produkcji. Dzięki temu dbają by każda porcja ryb spełniała surowe standardy jakości.

grubość tynku gipsowego
Awatar użytkownika
Minky
Posty: 81
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:13

Re: Własna gastronomia

Post autor: Minky »

Jeśli szukasz sprawdzonych włazów rewizyjnych w przystępnych cenach, zdecydowanie polecam zapoznanie się z ofertą https://www.wlazy.com.pl/. Szeroki wybór, wysoka jakość i fachowe doradztwo to tylko niektóre z atutów tej firmy. Zerknij tam, a przekonasz się sam.
Ami933

Re: Własna gastronomia

Post autor: Ami933 »

Prowadzenie własnej gastronomii na pewno nie należy do najłatwiejszych, ale też może przynieść wiele korzyści oraz satysfakcji. Trzeba wiedzieć, jakie decyzje podejmować i z jakiś rozwiązań korzystać. Przydatne mogą być różnego rodzaju poradniki - te znajdziecie na stronie https://horecaline.pl/gastronomia/ .
Miziana

Re: Własna gastronomia

Post autor: Miziana »

A wagi przemyslowe i towarowe juz masz? na pewno bedzie jakas potrzebna no i potem do zrobienia legalizacja wag łódź by byly odpowiednio skalibrowane. Warto za wczasu pomyslec ;)
ODPOWIEDZ