wirtualne biuro

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
margo
Posty: 26
Rejestracja: 04 lip 2020, 21:31

wirtualne biuro

Post autor: margo »

Długo się zastanawiałam jak rozwiązać problem z biurem. Ogólnie nie potrzebuję fizycznie biura, bardziej zależy mi na tym aby mieć adres, mówiąc w skrócie. Znajomy polecił mi fajne rozwiązanie, a mianowicie wirtualne biuro Warszawa i dobrą ofertę można znaleźć na stronie https://www.jerozolimskie89.eu/ . Myślę, że warto spróbować. Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: wirtualne biuro

Post autor: balonik »

Niestety ja raczej nie korzystam z takich rozwiązań i muszę przyznać, że jak najbardziej na pewno ważną sprawą jest posiadanie własnego biura. Jeśli już je mamy to w takim razie polecam przeczytanie http://businesspl.com/index.php/informa ... -niezbedne gdzie poruszono ważną kwestię wyposażenia higienicznego.
Iwoną22

Re: wirtualne biuro

Post autor: Iwoną22 »

Wirtualne biuro w dzisiejszych czasach jest już nawet koniecznością, natomiast warto skorzystać również ze szkoleń oraz warsztatów prowadzonych online. Zwiększenie kwalifikacji oraz wiedzy jest inwestycją w siebie i przyszłość. Zajrzyj na kursexcel.pl, tam dowiesz się wszystkie jakie szkolenie wybrać.
Awatar użytkownika
Ina
Posty: 31
Rejestracja: 23 gru 2019, 6:00

Re: wirtualne biuro

Post autor: Ina »

Margo - sprawdź też ich https://www.wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl/ . To także forma, gdzie możesz wynająć wirtualne biuro w Warszawie. I to w nie byle jakiej lokalizacji, bo na Nowogrodzkiej. Taki adres to sam w sobie prestiż, a możesz u nich skorzystać także z innych usług jak wsparcie biznesowe specjalistów z dziedziny administracji, prawa i księgowości. Koszt od 30 zł netto miesięcznie. Dla freelancerów, małych firm czy jednoosobowych działalności to doskonałe rozwiązanie.
łukasz9121

Re: wirtualne biuro

Post autor: łukasz9121 »

balonik pisze: ↑28 maja 2021, 16:42 Niestety ja raczej nie korzystam z takich rozwiązań i muszę przyznać, że jak najbardziej na pewno ważną sprawą jest posiadanie własnego biura. Jeśli już je mamy to w takim razie polecam przeczytanie ... gdzie poruszono ważną kwestię wyposażenia higienicznego.
Myślicie, że taki wybór, jak wirtualne biuro to jest dobra i sprawdzona opcja?

zakład ślusarski piaseczno
ODPOWIEDZ