Wirtualne biuro

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
pati
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2020, 11:05

Wirtualne biuro

Post autor: pati »

Znacie może ofertę https://www.jerozolimskie89.eu/ na wirtualne biuro z prestiżowym adresem w Warszawie? Zastanawiam się, czy może macie jakieś doświadczenia w wynajmowaniu takiego biura, bo ta koncepcja wygląda całkiem ciekawie.
Moniczka

Re: Wirtualne biuro

Post autor: Moniczka »

Wirtualne biuro to także jakieś bardziej nowoczesne rozwiązanie. Ale tak czy inaczej nie ominiemy takich bardziej przyziemnych spraw, jak chociażby faktura korygująca zakupu a odliczenie vat Bo niestety takie sprawy rachunkowe także musimy pozałatwiać. Dlatego też zastanawiam się jednak nad tym aby nie wynająć dobrego biura rachunkowego. Co Wy na to?
asteria

Re: Wirtualne biuro

Post autor: asteria »

Wybór odpowiedniej osoby do prowadzenia księgowości to bardzo odpowiedzialne zadanie. Na pewno https://superksiegi.pl/ jest godne polecenia - u nas współpraca trwa kilka lat i nigdy nie było absolutnie żadnego problemu
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: Wirtualne biuro

Post autor: pojq889 »

Jak chcesz prowadzić wirtualne biuro to z pewnością spodoba Ci sie ten artykuł http://www.activisio.pl/wirtualne-biuro ... stniejsze/ znajdziesz w nim naprawdę bardzo dużo ciekawych informacji na temat biura wirtualnego, jest wiele zalet które warto wymieniać więc radzę to przemyśleć.
każdy

Re: Wirtualne biuro

Post autor: każdy »

Jeżeli nie macie co zrobić ze swoimi dokumentami w firmie, to zachęcam was do zapoznania się z ofertą fimy: https://niszczeniedokumentow.eu/ która niszczy i utylizuje dokumenty. Bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli macie tego tyle, że nawet kilka niszczarek tego nie obsłuży, tym bardziej, że potrzeba do tego też co najmniej kilku osób, naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 67
Rejestracja: 18 paź 2019, 7:27

Re: Wirtualne biuro

Post autor: monia »

Warto na pewno wziąć pod uwagę to o czym piszesz ale ja korzystam z biura w łodzi a tam mam już wszystko czego potrzebuję dzięki przestrzeni, która jest wyposażona w niezbędne środki do pracy.
ODPOWIEDZ