Trening w bodyfit20.pl

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
luiza_77
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2020, 14:22

Trening w bodyfit20.pl

Post autor: luiza_77 »

Kto z was chodzi na trening EMS do studia bodyfit20.pl w Poznaniu? Chętnie poznałabym wasze opinie na temat tego miejsca. Sam trening bardzo by mi odpowiadał, bo wiecznie narzekam na brak czasu, a przydałoby się nieco zadbać o sylwetkę :)
Awatar użytkownika
blanka_83
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 23:31

Re: Trening w bodyfit20.pl

Post autor: blanka_83 »

Moim zdaniem to studio jest najlepszym miejscem, gdzie możesz zapisać się na trening EMS w Poznaniu. Głównie dlatego, że pracują tam licencjonowani trenerzy personalni, dla których przede wszystkim liczy się Twoje bezpieczeństwo. Druga sprawa to fantastyczne efekty takich ćwiczeń.
stóp

Re: Trening w bodyfit20.pl

Post autor: stóp »

Lepiej uważajcie, co robicie, bo możecie się nieźle załatwić. Moja znajoma tak wywijała, że poszedł jej mięsień gruszkowaty ćwiczenia musi teraz specjalistyczne wykonywać. I nie ma w tym niczego złego, ale podobno ją to strasznie boli. I to jest w tym wszystkim najgorsze właśnie.
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: Trening w bodyfit20.pl

Post autor: Willy Wonka »

Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy w kwestii ćwiczeń oraz diety to polecam zajrzeć na https://strefaprzemian.pl/. Wiele osób nie ma w takich sprawach doświadczenia, więc skorzystanie z usług profesjonalnych trenerów z pewnością będzie w stanie przyspieszyć efekty.
ODPOWIEDZ