Tłumaczenia

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 116
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Tłumaczenia

Post autor: Gryksa »

Firma Verbo http://www.verbo.com.pl to biuro tłumaczeń, gdzie będziecie mogli liczyć na pomoc przy różnego rodzaju tłumaczeniach. W ich ofercie znajdziecie pomoc przy tłumaczeniach medycznych, technicznych, prawnych i każdych innych, na wiele języków. Stawiają na rzetelne i terminowe tłumaczenia.
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: Tłumaczenia

Post autor: Hejoho »

Szukając tłumaczeń do swojej firmy trafiłam też na ofertę od : http://www.kolodziej-albion.com.pl/ Myślę, że tu także będziecie mogli liczyć na tłumaczenia, których akurat będziecie potrzebować. Kompleksowo pomagają tu z tego typu usługami.

kolejki piko makiety
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Tłumaczenia

Post autor: sanderka »

Nie musisz szukać daleko, dobre biuro tłumaczen znajdziesz tutaj https://turbotlumaczenia.pl/ - to na pewno będzie świetne rozwiazanie każdego twojego problemu z tłumaczeniami. Jest tutaj wielu profesjonalnych tłumaczy którzy z pewnością poradzą sobie z każdym postawionym przed nimi zadaniem.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Tłumaczenia

Post autor: Rabka »

A skoro już o językach mowa, to czy ktoś z Was zna może biegle język niemiecki? W jaki sposób się go nauczyliście? Czy profesjonalne kursy językowe, na przykład takie, o jakich mowa na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki, dają Waszym zdaniem dobre rezultaty?

herbata lipton smaki
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 57
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Tłumaczenia

Post autor: Antonika »

Warto sobie też zerknąć na stronę http://www.sct-tlumaczenia.pl i oferte tej właśnie firmy. Myślę, że szukając tłumaczeń i to an różne okazje, w różnych językach, powinniście otrzymać tu niezbędną pomoc.
Awatar użytkownika
Anabelle
Posty: 94
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:55

Re: Tłumaczenia

Post autor: Anabelle »

Jeżeli chodzi o tłumaczenia to na pewno warto wziąć pod uwagę takie firmy jak https://tlumaczenia-gk.pl/ moja znajoma korzystała z usług tego biura już jakis czas temu i bardzo sobie chwaliła. Jeżeli wracasz z zagranicy to tutaj twoje dokumenty zostało przetłumaczone skrupulatnie.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 137
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:27

Re: Tłumaczenia

Post autor: ariana »

Jak chcecie przełożyć poszczególne teksty, dokumenty na dany język to warto zgłosić się do biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-finansowe/ . Tam spotkacie się ze specjalistami nie tylko z poszczególnych języków, ale i branż. U nich wszystko odbywa się szybko i profesjonalnie. A koszta wcale nie są wysokie, co możecie się przekonać już wygrywając dokument do ich serwera. Bo macie tam od razu wycenę.

jak utworzyć konto adsense
Awatar użytkownika
carlee.schneider
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 14:10
Lokalizacja: Katowice

Re: Tłumaczenia

Post autor: carlee.schneider »

To ważne, aby tłumaczenia powierzyć profesjonalnej firmie, aby zachowały one swój sens.
Awatar użytkownika
Despero
Posty: 68
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:20

Re: Tłumaczenia

Post autor: Despero »

Zazwyczaj z takimi problemami udajemy się do specjalnych firm, w tym przypadku oczywiście są to biura tłumaczenia. Ja szukając takiego specjalisty jak tłumacz przysięgły angielsko polski właśnie udałam się do biura tłumaczeń. Wszystko mega szybko i bezproblemowo załatwiłam, nawet się tego nie spodziewałam.
Łucja

Re: Tłumaczenia

Post autor: Łucja »

Ja współpracuję z biurem tłumaczeń które świadczy usługi online, co jest dla mnie bardzo wygodne. Wcześniej przygotowują bezpłatną wycenę i szybko odpowiadają na moje pytania: https://www.mtr24.pl/ Tłumaczyłam już z nimi na język czeski i słowacki.
Mikołaj

Re: Tłumaczenia

Post autor: Mikołaj »

Jeśli chodzi o tłumaczenia to warto zainteresować się biurem tłumaczeń https://dogadamycie.pl to tutaj jest bardzo interesująca oferta. Wystarczy przesłać do nich tekst do przetłumaczenia i określić swoje wymagania, oni podeślą szybką wycenę. To zespół doświadczonych tłumaczy. Dogadacie się z nimi o każdej porze dnia.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Tłumaczenia

Post autor: balonik »

jak dla mnie kiedy zlecam tłumaczenie to muszę być również pewny tego, że będzie one wykonane profesjonalnie gdyż jest to ważna sprawa. W takiej sytuacji ja również polecam na pewno dokonywanie tłumaczeń medycznych poprzez https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-medyczne/ gdyż wiem doskonale, że jest to bardzo dobry wybór.
ODPOWIEDZ