Taśmy elektrostatyczne

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Maryśśka

Taśmy elektrostatyczne

Post autor: Maryśśka »

Dzień dobry. Jaki producent taśm elektrostatycznych jest wart polecenia? Zamierzamy wprowadzić nowy produkt na rynek i robię już małe rozeznanie. Mam na oku ofertę od Loxy http://loxy.pl/. Chciałabym przejrzeć kilka innych dla porównania. Jeśli macie kogoś z kim dobrze się współpracuje, zostawcie proszę namiar.
Włodek

Re: Taśmy elektrostatyczne

Post autor: Włodek »

W sumie nie do końca wiem o czym mowa, ale ja jestem również zdania, ze właśnie tego typu kwestie związane z elektrycznością są ważne. W takiej sytuacji chciałbym każdego zachęcić do przeczytania artykułu https://znaki-bhp.pl/znaki-elektryczne- ... asyfikacja gdyż właśnie rozpoznanie znaków elektrycznych jest przecież istotne.
dreeams

Re: Taśmy elektrostatyczne

Post autor: dreeams »

Maryśśka pisze: ↑02 cze 2021, 9:57 Dzień dobry. Jaki producent taśm elektrostatycznych jest wart polecenia? Zamierzamy wprowadzić nowy produkt na rynek i robię już małe rozeznanie. Mam na oku ofertę od Loxy http://loxy.pl/. Chciałabym przejrzeć kilka innych dla porównania. Jeśli macie kogoś z kim dobrze się współpracuje, zostawcie proszę namiar.
Nie do końca mam świadomość, do czego one służą, ale jeśli są Tobie potrzebne, to mam nadzieję, że uda Ci się odpowiednio je wybrać. No i jeśli o tym mowa, to ja jednocześnie muszę powiedzieć, że dla mnie to takie coś jak agregat gaśniczy są najważniejsze w firmie. Nie wyobrażam sobie, by moi pracownicy nie byli w to wyposażeni.
ODPOWIEDZ