Targi motoryzacyjne - organizacja

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Dzwonimierz1961
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 21:44

Targi motoryzacyjne - organizacja

Post autor: Dzwonimierz1961 »

Witam serdecznie.
Moja firma jest związana z branżą motoryzacyjną i w ramach jej promocji postanowiłem zorganizować targi. Poważnie zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy profesjonalnej agencji eventowej, bo samodzielne planowanie może być dla mnie zbyt skomplikowane. Czy polecacie skorzystać z usług Red8 Events? Słyszałem, że mają duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
Chwalislaw
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 17:33

Re: Targi motoryzacyjne - organizacja

Post autor: Chwalislaw »

Zgadza się, Red8 Events to bardzo dobra agencja eventowa z własnym zapleczem logistycznym, co moim zdaniem wiele ułatwia. To też bardzo kreatywni ludzie poważnie podchodzący do swoich zadań. Pozytywne opinie od ich dotychczasowych klientów mówią same za siebie.
Bąsek

Re: Targi motoryzacyjne - organizacja

Post autor: Bąsek »

Moja firma już przygotowała świetne stoiska reklamowe na takie wydarzenia. Wszystko dzięki - https://www.exact.net.pl/ oryginalne projekty i super wykonanie.
Dzdzownica

Re: Targi motoryzacyjne - organizacja

Post autor: Dzdzownica »

Ogólnie sama organizacja takich spotkań jest całkiem poważną kwestią i ja również całkiem niedawno zacząłem skupiać się na modułowych stoiskach targowych. Dziś już dokładnie wiem, że bez problemu jest w stanie je wykonać firma https://expotextil.pl/ więc polecam każdemu zapoznanie się z ich ofertą.
ODPOWIEDZ