Szkoła językowa Poznań

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Roma-71
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 21:41

Szkoła językowa Poznań

Post autor: Roma-71 »

Hej, jaką szkołę językową w Poznaniu polecacie? Chciałabym trochę podszkolić swój angielski i zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego kursu :)
Awatar użytkownika
Wolimira-84
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 5:00

Re: Szkoła językowa Poznań

Post autor: Wolimira-84 »

Ja chodziłam do poznan.ei.edu.pl i muszę przyznać, że byłam zaskoczona, widząc efekty już po pierwszych zajęciach. W tej szkole dbają o praktykę, więc na zajęciach dużo się rozmawia, ale to dobrze. Bez rozmowy nie da się opanować żadnego języka ;)
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Szkoła językowa Poznań

Post autor: Rabka »

A czy kojarzycie może taką szkołę językową jak ProfiLingua? Widziałam ostatnio jej ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/ i zauważyłam, że szkoła ta równie ma swój oddział w Poznaniu. Co więcej, można się tam zapisać nawet na kurs językowy on-line. Co sądzicie o takiej formie nauki?
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Szkoła językowa Poznań

Post autor: balonik »

Nie wiem dokładnie jakie są tam szkoły językowe, ale na pewno można znaleźć jakąś ciekawą ofertę. Ja od pewnego czasu uczęszczam do szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/ gdzie szlifuję moją znajomość języka angielskiego. Muzę przyznać, że skuteczność nauki jest na bardzo wysokim poziomie co mnie bardzo cieszy.
Awatar użytkownika
joaśka
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:03

Re: Szkoła językowa Poznań

Post autor: joaśka »

Super, że chcesz uczyć się angielskiego! Na naukę nigdy nie jest za późno - https://www.panoramalubelska.pl/wiadomo ... -znaczenie Ja uczyłam się angielskiego w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz chodzi mi po głowie język hiszpański :)
ODPOWIEDZ