Specjaliści od finansów

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Witold_62
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2021, 21:17

Specjaliści od finansów

Post autor: Witold_62 »

Witam serdecznie. Kontaktowaliście się kiedykolwiek z jakimiś specjalistami od finansów? Mnie na przykład nie raz przydali się doradcy finansowi z Ostrołęki. Bez nich na pewno nie znalazłbym żadnej atrakcyjnej oferty kredytowej, a co najważniejsze trudno byłoby mi przejść przez cały proces. Też macie tak duże zaufanie do tego typu ekspertów?
Żyna

Re: Specjaliści od finansów

Post autor: Żyna »

Witold_62 pisze: ↑24 kwie 2021, 6:56 Witam serdecznie. Kontaktowaliście się kiedykolwiek z jakimiś specjalistami od finansów?
Nie, ja nigdy nie korzystałam z takiej pomocy, ale też właściwie tak naprawdę nie miałam takiej potrzeby ze względu na to, że nigdy nie brałam ani pożyczki, ani kredytu. Teraz jest taka szansa, że będę musiała pożyczyć kilkaset złotych. Gdzie się opłaca najbardziej?
oewonga_pożyczki

Re: Specjaliści od finansów

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga, chciałbym przedstawić naszą nową ofertę. Jeśli szukasz niewielkiej pożyczki, to jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Maniś

Re: Specjaliści od finansów

Post autor: Maniś »

oewonga_pożyczki pisze: ↑15 cze 2021, 11:49 Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga, chciałbym przedstawić naszą nową ofertę. Jeśli szukasz niewielkiej pożyczki, to jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Jakie dokumenty są potrzebne, żeby ubiegać się u Was o pożyczkę?
oewonga_pożyczki

Re: Specjaliści od finansów

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
w Wonga możesz złożyć wniosek o pożyczkę, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadasz dostęp do Internetu. Zasady w Wonga są przejrzyste, a wzięcie pożyczki szybkie i proste. Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy, że przygotujesz:
1. numer Twojego rachunku bankowego,
2. numer Twojego dowodu osobistego ,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie potrzebny do weryfikacji.
Następnie wejdź na stronę wonga.com i na suwakach zaznacz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i na jak długo. Wypełnij wniosek i podaj w nim swoje dane. Jest to konieczne do sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej. W przypadku pozytywnej decyzji gotówkę natychmiast przelejemy na Twoje konto. Umowę pożyczkową możesz podpisać online lub tradycyjnie.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na hwonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operator
anką88

Re: Specjaliści od finansów

Post autor: anką88 »

W biurze kredytowym Silesia Finanse https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-zawiercie/ macie ogólnie speców od pożyczek i kredytów, zarówno tych krótko-, jak i długoterminowych. Ogólnie wydaje mi się, że czasem takie pokierowanie może mieć więcej sensu, niż ogólnie jakiekolwiek kulawe podejście w banku. Oni zawsze polecają swoje oferty.
bócka

Re: Specjaliści od finansów

Post autor: bócka »

pewnie, ze warto korzystać z doradztwa finansowego jeśli zachodzi taka potrzeba. Ja chcąc lepiej kontrolować swój domowy budżet zdecydowałam się na skorzystanie z aplikacji Provema https://provema.com/. polecam! super, ze przy okazji zakłada się konto w banku i to bez wychodzenia z domu ( wszystkie formalności załatwia się online).
Żółtek

Re: Specjaliści od finansów

Post autor: Żółtek »

W obecnych czasach wielu ludzi i firm rozważa ekspansję na rynki międzynarodowe. W tym kontekście otwarcie rachunku bankowego za granicą może być kluczowym krokiem. Jeśli jesteś ciekawy, dlaczego warto to zrobić, zapraszam do zapoznania się z treścią na https://finanstar.pl/czy-warto-zalozyc- ... a-granica/ gdyż taka wiedza jest bardzo przydatna.
Piotrowsky

Re: Specjaliści od finansów

Post autor: Piotrowsky »

Gdyby ktoś z Was w Norwegii szukał dobrego doradcy kredytowego to warto zgłosić się do Motty - https://www.motty.no/pl . Motty może poszczycić się imponującym doświadczeniem, które trwa już niemal 40 lat. Od 1985 roku są niezawodnym partnerem w dziedzinie uzyskiwania kredytów, refinansowania zobowiązań i udzielania rzetelnych porad finansowych dla Polaków w Norwegii.
majamaja

Re: Specjaliści od finansów

Post autor: majamaja »

Mam kredyt w CHF i niestety, ale mocno mnie to obliguje do wysokich rat. Na pewno jednak warto powiedzieć, że dobrą opcją jest przeliczanie odpowiednie naszych kredytów na złotówki. Kalkulator frankowicza może pomóc się zorientować w podstawowych elementach, a co potem? No, czas pokaże.
ODPOWIEDZ