Sklep z ładnymi propozycjami bielizny nocnej i na co dzień?

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Rańka

Sklep z ładnymi propozycjami bielizny nocnej i na co dzień?

Post autor: Rańka »

Hej :)
Przychodze do Was czy macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki jeżeli chodzi o wybór ładnej i dobrze wykonanej bielizny nocnej? Jeżeli tak to gdzie jej szukać, w jakim sklepie można liczyć na dobre ceny i pełne wsparcie obsługi, pozdrawiam i mam nadzieję że mi doradzicie :)
Maśka

Re: Sklep z ładnymi propozycjami bielizny nocnej i na co dzień?

Post autor: Maśka »

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę sklepu internetowego Maybella https://maybella.pl/ ponieważ mnie osobiście pozytywnie zaskakują, zarówno sklep z szeroką ofertą pięknej bielizny i jednocześnie przystępnymi cenami. Na pewno warto przeczekać nawet tą trochę dłuższą dostawę!
Daśka

Re: Sklep z ładnymi propozycjami bielizny nocnej i na co dzień?

Post autor: Daśka »

No akurat ja sprawiłam sobie body koronkowe również właśnie w sklepie Maybella i przyznam, że prezentuje się w nim pięknie (Body koronkowe z kokardkami). Dobrze wykonane, a do tego cena naprawdę fajna. Zdecydowanie udany zakupy, pewnie jeszcze nie raz z ich usług skorzystam :)
Rańka

Re: Sklep z ładnymi propozycjami bielizny nocnej i na co dzień?

Post autor: Rańka »

Daśka pisze: ↑27 cze 2021, 18:05 No akurat ja sprawiłam sobie body koronkowe również właśnie w sklepie Maybella i przyznam, że prezentuje się w nim pięknie (Body koronkowe z kokardkami). Dobrze wykonane, a do tego cena naprawdę fajna. Zdecydowanie udany zakupy, pewnie jeszcze nie raz z ich usług skorzystam :)
Jak najbardziej mogę się zgodzić, mam nadzieję że również znajdę w tym zakresie kilka fajnych propozycji!
Raśka

Re: Sklep z ładnymi propozycjami bielizny nocnej i na co dzień?

Post autor: Raśka »

Jak najbardziej również jestem za Maybella Super sklep z bielizną damską, ale również ciekawymi propozycjami jeśli chodzi o stroje trzyczęściowe z koronkami, koszule nocne, czy body. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście życzę udanych zakupów (pewnie na jednej rzeczy się nie skończą) tak jak to było w moim przypadku !
ODPOWIEDZ