Samochód a alkohol

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Lilianna1988
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2021, 16:27

Samochód a alkohol

Post autor: Lilianna1988 »

Witajcie! Każdy z nas wie, że alkohol i samochód to złe połączenie, a mimo to zatrzymanie prawa jazdy za alkohol zdarza się dość często. Jak myślicie, czym to jest spowodowane? Osobiście nigdy nie odważyłabym się wsiąść za kółko po napiciu się, a wy? Nawet jeśli sytuacja by mnie do tego zmusiła.
Marta.O

Re: Samochód a alkohol

Post autor: Marta.O »

Alkohol i narkotyki plus auto to połączenie wręcz fatalne. Jazda pod wpływem w najlepszym wypadku kończy się konfiskatą prawa jazdy, aczkolwiek konsekwencje bywają jeszcze gorsze, może bowiem dość do kolizji w którejś ktoś straci życie. Dlatego jako właścicielka firmy transportowej zakupiłam korzystając z oferty https://kalubrujemy.pl/20-detekcja-alko ... narkotykow profesjonalny detektor alkoholu narkotyków. Każdy kierowca zanim wyruszy w trasę przechodzi błyskawiczne badanie testerem DRAGER.
Awatar użytkownika
carpa
Posty: 50
Rejestracja: 04 lut 2020, 7:51

Re: Samochód a alkohol

Post autor: carpa »

Tak, samochód i alkohol to fatalne połączenie i widzę że dla wszystkich tu jest to oczywiste. Taka sytuacja dotyczy niie tylko własnego samochodu ale wyklucza też korzystanie z wynajmu, bo to także jedna z przyczyn kiedy wypożyczalnia może odmówić wynajmu samochodu
ODPOWIEDZ