Remont nieruchomości

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
babća

Remont nieruchomości

Post autor: babća »

Zielony nalot, porosty, mchy, różne wykwity- wszystko to wpływa na to w jakim stanie jest pokrycie dachowe danej nieruchomości. Poza samymi kwestiami estetycznymi wpływają one również na jego żywotność oraz czas przez jaki będzie w dobrym stanie i przydatny do dalszego użytkowania. Pracą okresowo potrzebną do wykonania aby jego stan był zadowalający jak najdłużej jest czyszczenie dachu. Jeżeli poprawnie wykonane to może zapewnić przedłużenie przydatności powierzchni do dalszego użytku na długi czas. Poza samą pracą konserwacyjną jaką jest czyszczenie dobrze jest także rozważyć impregnację. Proces ten dodatkowo zabezpieczy dach przed zbyt szybkim pojawieniem sie niechcianych "gości".
Rozbójnik

Re: Remont nieruchomości

Post autor: Rozbójnik »

Czyszczenie dachu jest bardzo ważne, jednak zależy tez od tego co użyliśmy na wykończenie blachę, dachówkę czy może cos innego. Najlepiej sprawdza sie blacha trapezowa - sam taka kupiłem od https://polskiecentrumdachowe.pl/ i wiem że przez lata mam spokój z czyszczeniem dachu.
rafaę

Re: Remont nieruchomości

Post autor: rafaę »

Współpracowałem tylko z jedną firmą wykonującą meble na wymiar, czyli https://flexymeble.pl/meble_w_nysie/
Jestem bardzo zadowolony z efektu pracy, dlatego każdemu polecam

hdgs bitner
Awatar użytkownika
wakacjedwa
Posty: 72
Rejestracja: 10 lis 2019, 12:26

Re: Remont nieruchomości

Post autor: wakacjedwa »

Remontując nieruchomości, zarówno te biurowe jak i domy czy mieszkania warto stawiać na rozwiązania i wyposażenie które może być praktycznie. Zaskakujące jak bardzo może być praktyczny osprzęt elektryczny, marka Ospel https://www.ospel.pl/ to moduły ze ściemniaczami świateł, gniazdami technicznymi czy multimedialnymi. Całością możemy również sterować z poziomu urządzenia mobilnego, same moduły a właściwie materiał z jakiego są wykonane jest też niezwykle trwały.
koleś

Re: Remont nieruchomości

Post autor: koleś »

A warto tak czasem coś poremontować. A skoro o tym mowa, to może podpowiecie mi, albo nawet pokażecie, kto wie, jak wyglądają płytki z cegły w kuchni i w łazience? Właśnie coś takiego sobie zamarzyłem, z dodatkowym elementem zabezpieczającym w postaci lakieru bezbarwnego, ale nie do konca to widzę. Jakieś pomoce?
Dudziński

Re: Remont nieruchomości

Post autor: Dudziński »

Jeśli chodzi o osprzęt elektryczny to ja wybrałem Simon https://osprzet-sklep.pl/simon-c-174.html. Do produkcji stosują materiały wysokiej jakości, które są bardzo odporne na uszkodzenia, ale co było dla mnie równie ważne - mają bardzo szeroki wybór ciekawych wzorów, a ja chciałem mieć coś oryginalnego. Zdecydowałem się na serię Premium, ponieważ pozwalała mi dowolnie łączyć kolor ramki i klawiszy, więc teraz mam srebrno-czarne włączniki i wygląda to bardzo elegancko.
BasiaBeł

Re: Remont nieruchomości

Post autor: BasiaBeł »

Cześć, planuje remont generalny mojego nowego mieszkania do wynajęcia . Chcę je urządzić w miarę prosto, żeby było uniwersalne dla osób, które będą tam mieszkać. Jest to dwupokojowe mieszkanie dlatego zastanawiam się nad zakupem do salonu kanapy, na której będzie można też spać. Polecacie jakieś dobre firmy z kanapami?
ODPOWIEDZ