prywatne przedszkole

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
AdamŻ

prywatne przedszkole

Post autor: AdamŻ »

Witam. Szukam prywatnego przedszkola w Warszawie. Chciałbym by moje dziecko czuło się w nim jak we własnym domu. Polecicie coś?
toriś

Re: prywatne przedszkole

Post autor: toriś »

Dziecko w przedszkolu jest narażone na wiele urazów i wypadków, szczególnie wśród obecności tylu innych dzieci. Tutaj https://cuk.pl/kalkulator-nnw-dziecka na tej stronie poczytacie o ubezpieczeniu NNW które od tego chroni, warto je wykupić, może się przydać.
AdamŻ

Re: prywatne przedszkole

Post autor: AdamŻ »

Po wielu opiniach w internecie wybrałem http://www.hipopo.pl/prywatne-przedszkole/ myślicie że warto?
LelenaĄ

Re: prywatne przedszkole

Post autor: LelenaĄ »

Bardzo fajne warszawskie przedszkole to Raz Dwa Trzy My, na Łowickiej http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ Nasze małe tam chodzą i jesteśmy w 100 % zadowoleni z wyboru przedszkola. Przemiłe są tam panie opiekunki, ciekawe zajęcia, samo przedszkole jest nowoczesne i ładnie urządzone, ogólnie pod każdym względem nam pasuje, także jeśli jesteście z okolicy to weźcie je pod uwagę.
Muszyńska

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Muszyńska »

Z Warszawy fajne przedszkole to Robuś w Wesołej http://robus.pl/ Bardzo sobie to przedszkole chwalimy, pod każdym względem nam odpowiada. Jest tam dobra opieka, kameralne grupy, ciekawy plan zajęć a przedszkole jest usytuowane w bezpiecznej i cichej okolicy. Placówka jest czynna do 18, także to też dla nas plus.
Żiżi

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Żiżi »

Na Mokotowie super przedszkole to Niezapominajka na Wołodyjowskiego, blisko stacji Metro-Wilanowska. Tu podrzucam stronkę https://niezapominajka.net.pl/ Dzieci siostry tam chodzą i czasem je odbieram, przedszkole jest fajne, opiekunki przemiłe, dzieciaki zadowolone, także jak coś to polecam.

tujon działanie
Iśka

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Iśka »

Nasze maluchy chodzą też do mokotowskiego przedszkola - Misia Koali http://miskoala.edu.pl/ przy ulicy Cybernetyki. Również jesteśmy zadowoleni z tego przedszkola, są tam małe grupy dzieci, codzienna nauka angielskiego, zajęcia przyrodnicze, warsztaty kulinarne, mnóstwo ciekawych zajęć no i wspaniała kadra. Sprawdźcie sobie na ich stronie internetowej szczegóły. Ja powiem tyle, ze lepiej wybrać nie mogliśmy.

3 ace
OlaŁukaszek90

Re: prywatne przedszkole

Post autor: OlaŁukaszek90 »

Moja córka od września idzie do zerówki a teraz chodziła do przedszkola w Ursusie Entliczek Pentliczek http://www.przedszkoleentliczek.pl/edukacja/program# . W chwili obecnej siedzimy w domu z powodu lockdownu ale bardzo tęsknimy za przedszkolem. Moja córka miała tam super zajęcia artystyczne i językowe i bardzo dobrze się tam rozwijała. Mam nadzieje, że jeszcze tam wróci.
klaraś

Re: prywatne przedszkole

Post autor: klaraś »

Nie zawsze to i jest możliwość zapisania się do publicznego, różnie może być z miejscami. Ja akurat to nie miałam żadnych z tym przebojów bo od razu wiedziałam że zapiszemy dwójkę naszych dzieci do prywatnego:) Przeglądałam znacznie wcześnie oferty i od razu zainteresowała mnie Te Vizja. Fajnie, że tu już dzieci uczą się angielskiego!!!v
DianaŻ

Re: prywatne przedszkole

Post autor: DianaŻ »

Jak mieszkałam w Sosnowcu to moja córka jak i córka mojej znajomej chodziły do tego przedszkola https://www.elfik.pl/kontakt-mapka-przedszkole. Ja jak i moja znajoma bardzo byłyśmy zadowolone z przedszkola bo dzieciaczki miały bardzo fajne zajęcia, wycieczki i super ciocie.
ŻanETKA2875

Re: prywatne przedszkole

Post autor: ŻanETKA2875 »

Jeżeli mogę polecić dobre przedszkole w Warszawie w Ursusie to polecam przedszkole " Entliczek Pentliczek" http://www.przedszkoleentliczek.pl/# . Moje dzieci chodziły do tego przedszkola a od września idzie do tego przedszkola mój najmłodszy syn.
Michał2

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Michał2 »

Jeśli chodzi o prywatne przedszkole to nie zawsze jest to dobrym rozwiązaniem. Mnie interesuje przedszkole Nieporęt, ponieważ słyszałem, że przedszkola znajdujące się na przedmieściach Warszawy bywają lepsze niż te w miastach. Opinie moga być podzielone bo pewnie wiele zależy od konkretnej placówki.
wolf

Re: prywatne przedszkole

Post autor: wolf »

Dobrym pomysłem jest sprawdzenie przedszkola http://www.alaikot.pl/ dla wczesnej edukacji dziecka. Z tego co wiem, zapewnia ono bezpieczne i opiekuńcze środowisko dla dziecka. Warto pamiętać o bogatej ofercie edukacyjnej i ciekawych grach, które z pewnością spodobają się dziecku.
ODPOWIEDZ