Program do fakturowania online - jaki?

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Lenni

Program do fakturowania online - jaki?

Post autor: Lenni »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć na jaki program do fakturowania online warto zwrócić uwagę? Szukam przede wszystkim opcji o wysokiej funkcjonalności, stabilności działania i jednocześnie aby posiadał integracje z allegro, woocomerce, plikami JPK oraz KSef. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje!
Rofik

Re: Program do fakturowania online - jaki?

Post autor: Rofik »

Będąc na etapie poszukiwań odpowiedniego programu do fakturowania to możesz w takim razie sprawdzić sobie Faktura VAT 2024, który przede wszystkim będzie intuicyjny i jednocześnie prosty w obsłudze z możliwością przetestowania programu przez miesiąc za darmo, aby upewnić się czy będzie odpowiedni dla danego biznesu. Jednocześnie z szerokim zakresem funkcjonalności takich jak współpraca z allego, woocommerce, KSef, czy też pliki JPK. Pozdrawiam!
Boggi

Re: Program do fakturowania online - jaki?

Post autor: Boggi »

Przede wszystkim liczy się intuicyjność, stabilność działania i jednocześnie szeroki zakres funkcjonalności wspierających procesy księgowego. Trzeba przyznać, że opcji jest sporo na rynku. Natomiast najlepiej samodzielnie przetestować dane opcje, aby podjać przemyślaną decyzję wykupując licencje i tutaj Księgowość24 jak najbardziej przygotowało niezłe opcje dla mniejszych biznesowych, jak i tych już bardziej wymagających. A do tego z 31 dniową darmową pełną wersją próbną.
Zuzik

Re: Program do fakturowania online - jaki?

Post autor: Zuzik »

Dokładnie dopiero po samodzielnych testach można ocenić, czy jest to program który może sprostać twoim oczekiwaniom ze względu na zakres funkcjonalności. Opcja Standard posiada takie rozwiązania, jak definiowanie wyglądu faktur, faktury abonamentowe, raporty, kopie bezpieczenstwa i jeszcze dlugo by wymieniać :D
ODPOWIEDZ