Pralnia Edyta

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Gaja-91
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 22:34

Pralnia Edyta

Post autor: Gaja-91 »

Witajcie. Korzystaliście może z usług pralniaedyta.pl w Krakowie? Słyszałam, że zapewniają bardzo wysoki poziom usług i szczególnie opłaca się nawiązać z nimi stałą współpracę. Waszym zdaniem to prawda?
Awatar użytkownika
Nadzieja-99
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 18:21

Re: Pralnia Edyta

Post autor: Nadzieja-99 »

Zlecam tej firmie pranie pościeli hotelowej i złego słowa powiedzieć nie mogę. Widać, że bardzo się starają, dbają o szczegóły i używają skutecznych środków czy metod. W dodatku nie mają wygórowanych cen. Z całego serca polecam.
Luśka23

Re: Pralnia Edyta

Post autor: Luśka23 »

Ja ostatnio widziałam pralnię tę https://www.pralnia-warszawianka.pl/ , jak dla mnie to rewelacyjna oferta. W Warszawiance liczą się z czasem klientów, dlatego nie wymagają osobistego przyniesienia rzeczy do pralni. Dysponują własnym transportem, dzięki któremu docierają pod podany adres w błyskawicznym tempie i odbierają rzeczy.
Kaśka

Re: Pralnia Edyta

Post autor: Kaśka »

Pranie dywanów to jedna z niezbędnych usług dla firm posiadających wykładziny. Dzięki innowacyjnej metodzie wypracowanej przez firmę RoyalMaids dywany nie są prane na płasko u klienta, dzięki czemu brud nie jest tylko rozcierany, a używane są specjalne maszyny, które świetnie radzą sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Pranie dywanów Wrocław przyda się nie tylko w przedświątecznych porządkach, ale również wielu innych sytuacjach.
ODPOWIEDZ