Pomoc alkoholikowi

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Paulina

Pomoc alkoholikowi

Post autor: Paulina »

Bardzo chciałabym pomóc swojej przyjaciółce z nałogiem, ale już samej brakuje mi sił. Kiedy już wydaję mi się, że udało mi się ją przekonać na leczenie, nagle wpada w ciąg i nic do niej nie dociera. Nie mogę patrzeć jak niszczy sobie życie przez alkohol. Które leczenie uchodzi za najefektywniejsze?
leniwa

Re: Pomoc alkoholikowi

Post autor: leniwa »

Moze jakas rozmowa z psychologiem albo typowo terapia by pomogla? Moj maz chodzil przez dosc dlugi czas na takie spotkania ze specjalistą https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ i bardzo mu to pomoglo. Jesli mamy mozliwosc korzytsac z profesjonalnego wsparcia, to moim zdaniem warto to robic
Graszka

Re: Pomoc alkoholikowi

Post autor: Graszka »

Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii o tzw. wszywce alkoholowej. Zabieg zaszycia alkoholowego proponuje się osobą, które są w silnym stopniu uzależnione od spożywania alkoholu. Podjęcie decyzji o poddaniu się zabiegu umieszczenia Esperalu pod skórą jest krokiem do utrzymania życia w trzeźwości. Tutaj możesz przeczytać o tym jak dokładnie przebiega zabieg - https://esperalpoznan.pl/esperal-wszywk ... -wrzesnia/. Warto rozważyć również połączenie wszywki alkoholowej z terapią psychologiczną.
ODPOWIEDZ