Pomnik

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2020, 14:31

Pomnik

Post autor: viktoria34 »

Szukałem pomnika niestandardowego https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-sochaczew/, a nie szablonu wykonanego z wysokiej jakości materiału. Byłem mile zaskoczony asortymentem i cenami chińskich zabytków. Gdybym wcześniej dowiedział się o tej organizacji, zaoszczędziłbym dużo czasu. Dziękuję bardzo, zrobiliśmy wszystko na czas. Minęło już pięć lat - jak nowy!
Miś

Re: Pomnik

Post autor: Miś »

Jak czeka was w życiu ten przykry czas z pożegnaniem się z bliską osobą, to polecam wam ten dom pogrzebowy https://www.elizjum-warszawa.pl/. Znajdziecie tam naprawdę sporą ofertę dotyczącą pochówku zmarłych ale nie tylko. Jak dla mnie świetna i bardzo profesjonalna firma.
wepk

Re: Pomnik

Post autor: wepk »

Zaraz po pogrzebie wujka skontaktowałam się z firmą, która wykonuje pomniki. Byłam jego najbliższą rodziną, wiec to ja zafundowałam ten nagrobek. Jego wykonaniem zajęła się pracownia kamieniarska Grzelińscy https://www.pracowniakamieniarska.pl/oferta w Rożno-Parcelach. Oni wykonują zlecenia na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Bardzo dobrze sobie poradzili, to tacy kontaktowi lidzie, dogadałam z nimi wszystkie szczegóły zamówienia, a oni zgodnie z nim terminowo postawili pomnik. Wszystko to całkowicie profesjonalnie, polecam.
penelopee

Re: Pomnik

Post autor: penelopee »

Ok - dobrze wiedzieć... Jak chodzi o takie aspekty, jak zasiłek pogrzebowy - czy się otrzymuje? Jak to wszystko wygląda? Ile wynosi? To tak naprawdę w tym kierunku sporo informacji możecie uzyskać śmiało na stronie Calvarianum.eu.
pmazurek

Re: Pomnik

Post autor: pmazurek »

Jeżeli chodzi o nagrobki i pomniki cmentarne to polecam Wam kamieniarstwo Poznań z firmy P.H.U. Granit. Mają szeroki wybór nagrobków podwójnych oraz pojedynczych.
Awatar użytkownika
Minky
Posty: 81
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:13

Re: Pomnik

Post autor: Minky »

Jeśli rozważasz kompleksową obsługę pogrzebu, w tym oprawę muzyczną, zerknij na ofertę https://pogrzebymortis.pl/oprawa-muzyczna/. Pochlebne opinie oraz zadowolenie znajomego sprawiają, że warto przemyśleć skorzystanie z ich usług.
ODPOWIEDZ