Plan organizacji ruchu drogowego

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Pevl

Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Pevl »

Witam czy ktoś z Państwa przygotowywał plan organizacji ruchu drogowego na czas budowy zjazdu z drogi gminnej ? DA się to zrobić samemu czy lepiej wziąć kogoś z doświadczeniem? W ogóle czy ktoś miał taki problem ze zjazdem drp gi gminnej na której są betonowe płyty serii aż tyle tego trzeba
Malvis

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Malvis »

U nas były takie cuda, bo droga jest powiatowa. Musieliśmy zamknąć jeden pas - taka atrakcja oczywiście jest płatna ;) Dodatkowo trzeba było porozstawiać znaki. Na szczęście ekipa robiąca nam zjazd miała wszystko, więc nie musieliśmy jeszcze dodatkowo płacić za wynajem.

Daję jeszcze namiary na dobrą firmę
Znaki drogowe producent

W firmie dostaniesz znaki drogowe. Powinni doradzić co bedzie tutaj najlepsze jeśli chodzi o oznaczenie.
RedekkŃ

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: RedekkŃ »

Co do producenta znaków drogowych to ja kolei odsyłam was do Andros z Redy https://andros-reda.pl/ Sprzedają znaki drogowe i akcesoria do oznakowań (farby czy szablony) oraz elementy architektury miejskiej - kosze, słupki, stojaki rowerowe czy tablice informacyjne. Mają dobre ceny i sprawnie realizują zamówienia a jakość ich produktów jest pierwsza klasa, także jeśli interesują was znaki drogowe to warto sobie tę firmę zapamiętać.
grześek

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: grześek »

To ja od siebie dodam sprawdzoną firmę od znaków drogowych - ANDROS z Redy https://andros-reda.pl/ W grę u nich wchodzi sprzedaż znaków drogowych i akcesoriów do oznakowań (farby czy szablony) oraz elementów architektury miejskiej jak kosze, słupki, tablice informacyjne. Jestem zadowolony, że na nich trafiłem, to bardzo profesjonalna firma no i ceny mają w porządku.
protegą

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: protegą »

Myślę, że w budowlance ważne jest bezpieczeństwo. Jeśli poszukujecie firmy, która ma produkty związane stricte z branżą drogową, to polecam sprawdzić: http://DROGOWE.COM.PL. Mają naprawdę ciekawą ofertę związaną z pachołkami, barierami drogowymi, znakami i tak dale. Warto sprawdzić i samemu się przekonać.
Jarosłaaw

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Jarosłaaw »

Bezpieczeństwo zawsze powinno być ważnym elementem każdej rozpoczętej budowy. Jeśli poszukujecie elementów drogowych to producent pachołków drogowych https://zped.com.pl/ będzie najlepszą opcją. Zawsze zamawiamy bezpośrednio u nich. Na wszystkie produkty są wystawione certyfikaty. Dostawy są terminowe, także transakcje są bezproblemowe.
Łudy102

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Łudy102 »

RedekkŃ pisze: ↑12 sty 2021, 21:12 Co do producenta znaków drogowych to ja kolei odsyłam was do Andros z Redy https://andros-reda.pl/ Sprzedają znaki drogowe i akcesoria do oznakowań (farby czy szablony) oraz elementy architektury miejskiej - kosze, słupki, stojaki rowerowe czy tablice informacyjne. Mają dobre ceny i sprawnie realizują zamówienia a jakość ich produktów jest pierwsza klasa, także jeśli interesują was znaki drogowe to warto sobie tę firmę zapamiętać.
Tani Sklep drogowy jest tutaj: https://powerrubber.com/kat/elementy-drogowe/ . Jak jest się z okolic Warszawy to można jeszcze odebrać osobiście to jeszcze można kilka zł zaoszczedzić.
ODPOWIEDZ