Plan organizacji ruchu drogowego

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Pevl

Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Pevl »

Witam czy ktoś z Państwa przygotowywał plan organizacji ruchu drogowego na czas budowy zjazdu z drogi gminnej ? DA się to zrobić samemu czy lepiej wziąć kogoś z doświadczeniem? W ogóle czy ktoś miał taki problem ze zjazdem drp gi gminnej na której są betonowe płyty serii aż tyle tego trzeba
Malvis

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Malvis »

U nas były takie cuda, bo droga jest powiatowa. Musieliśmy zamknąć jeden pas - taka atrakcja oczywiście jest płatna ;) Dodatkowo trzeba było porozstawiać znaki. Na szczęście ekipa robiąca nam zjazd miała wszystko, więc nie musieliśmy jeszcze dodatkowo płacić za wynajem.

Daję jeszcze namiary na dobrą firmę
Znaki drogowe producent

W firmie dostaniesz znaki drogowe. Powinni doradzić co bedzie tutaj najlepsze jeśli chodzi o oznaczenie.
RedekkŃ

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: RedekkŃ »

Co do producenta znaków drogowych to ja kolei odsyłam was do Andros z Redy https://andros-reda.pl/ Sprzedają znaki drogowe i akcesoria do oznakowań (farby czy szablony) oraz elementy architektury miejskiej - kosze, słupki, stojaki rowerowe czy tablice informacyjne. Mają dobre ceny i sprawnie realizują zamówienia a jakość ich produktów jest pierwsza klasa, także jeśli interesują was znaki drogowe to warto sobie tę firmę zapamiętać.
grześek

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: grześek »

To ja od siebie dodam sprawdzoną firmę od znaków drogowych - ANDROS z Redy https://andros-reda.pl/ W grę u nich wchodzi sprzedaż znaków drogowych i akcesoriów do oznakowań (farby czy szablony) oraz elementów architektury miejskiej jak kosze, słupki, tablice informacyjne. Jestem zadowolony, że na nich trafiłem, to bardzo profesjonalna firma no i ceny mają w porządku.
protegą

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: protegą »

Myślę, że w budowlance ważne jest bezpieczeństwo. Jeśli poszukujecie firmy, która ma produkty związane stricte z branżą drogową, to polecam sprawdzić: http://DROGOWE.COM.PL. Mają naprawdę ciekawą ofertę związaną z pachołkami, barierami drogowymi, znakami i tak dale. Warto sprawdzić i samemu się przekonać.
Jarosłaaw

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Jarosłaaw »

Bezpieczeństwo zawsze powinno być ważnym elementem każdej rozpoczętej budowy. Jeśli poszukujecie elementów drogowych to producent pachołków drogowych https://zped.com.pl/ będzie najlepszą opcją. Zawsze zamawiamy bezpośrednio u nich. Na wszystkie produkty są wystawione certyfikaty. Dostawy są terminowe, także transakcje są bezproblemowe.

dokument dtr
Łudy102

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Łudy102 »

RedekkŃ pisze: ↑12 sty 2021, 21:12 Co do producenta znaków drogowych to ja kolei odsyłam was do Andros z Redy https://andros-reda.pl/ Sprzedają znaki drogowe i akcesoria do oznakowań (farby czy szablony) oraz elementy architektury miejskiej - kosze, słupki, stojaki rowerowe czy tablice informacyjne. Mają dobre ceny i sprawnie realizują zamówienia a jakość ich produktów jest pierwsza klasa, także jeśli interesują was znaki drogowe to warto sobie tę firmę zapamiętać.
Tani Sklep drogowy jest tutaj: https://powerrubber.com/kat/elementy-drogowe/ . Jak jest się z okolic Warszawy to można jeszcze odebrać osobiście to jeszcze można kilka zł zaoszczedzić.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 200
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: sanderka »

Myślę, ze w takich miejscach, w których znaki ograniczające prędkość samochodów się nie sprawdzają, najlepszym rozwiązaniem będzie próg zwalniający Plus jest taki, ze tego typu progi, bez problemu możecie zamówić online.
Bałagan

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Bałagan »

Na rynku dostępne są różne rodzaje pachołków drogowych, każdy z nich ma inne zastosowanie i spełnia inne funkcje. Chcąc zagwarantować bezpieczeństwo na drodze, warto dobrze znać ich właściwości. Wskazówki i opisy różnych typów pachołków dostępne są na https://znakidrogowe24.pl/pl/blog/30 więc zapoznajcie się z tym materiałem.
Gość

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Gość »

Jak planujecie ogranizacje ruchu to niezbędne do tego są znaki, takie znaki warto wstawić w nicrobase modułowe podstawy drogowe, dobrej jakości, solidne, utrzymają wasze znaki w odpowiedniej pozycji. Poczytajcie o nich więcej.
Murarz

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Murarz »

Ważnym aspektem jest również odpowiednie rozmieszczenie kocich oczek. Muszą one być umieszczone w równych odstępach, zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Dokładne instrukcje dotyczące rozmieszczenia można znaleźć na https://fachowenarzedzia.pl/jak-montowa ... a-drogowe/ i zapewnia to nie tylko estetykę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników drogi.

alveo
Dżony

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Dżony »

Wybór odpowiedniego pachołka drogowego jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz efektywnej organizacji ruchu drogowego. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na materiał z jakiego wykonany jest pachołek, jego widoczność w różnych warunkach pogodowych oraz stabilność. Dla tych, którzy szukają dokładniejszych informacji na temat wyboru, polecam artykuł dostępny tutaj https://posamochod.pl/blog/jak-wybrac-o ... 079993pc1/ i pamiętajcie, że dobrze dobrany pachołek może znacząco przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa.
Kajman

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Kajman »

W dyskusji na temat optymalizacji bezpieczeństwa ruchu drogowego, nie można pominąć roli tabliczek dodatkowych, dostępnych na https://cenyonline.pl/tabliczki-do-znak ... drogowe24/ i one dodają kontekstu do standardowych znaków drogowych, informując o szczególnych warunkach lub ograniczeniach. Dobór odpowiednich tabliczek wymaga nie tylko znajomości przepisów, ale także umiejętności przewidywania zachowań kierowców i pieszych. Taka wiedza pozwala na tworzenie spójnego i intuicyjnego systemu oznakowania.
Zguba

Re: Plan organizacji ruchu drogowego

Post autor: Zguba »

Przy doborze odpowiedniego pachołka drogowego warto zastanowić się nad jego przeznaczeniem. Pachołki stosowane na drogach szybkiego ruchu powinny być wyższe i cięższe, aby nie przewracały się pod wpływem silnych wiatrów. Dobrym źródłem informacji na temat specyfikacji takich urządzeń jest strona https://www.epuap.pl/jak-dobrac-odpowie ... k-drogowy/ z której dowiemy się więcej o normach i standardach.
ODPOWIEDZ