Pielęgnacja dziecka

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Gożdz25

Pielęgnacja dziecka

Post autor: Gożdz25 »

Małe dziecko szczególnie potrzebuje naszej opieki lecz jak wiadomo mimo naszych największych starań małe dzieci są narażone na odparzenia pieluszkowe . Brak powietrza i wilgoć mogą prowadzić do odparzenia i podrażnienia skóry, a długie unieruchomienie do powstawania odleżyn. Problem ten powiększa się także z wagą pacjenta, u którego nadmiar skóry nie daje dostępu powietrza do miejsc szczególnie narażonych na odparzenia. Do takich zadań jest krem octenicare - bardzo skuteczny.
Joaśka furt

Re: Pielęgnacja dziecka

Post autor: Joaśka furt »

Pielęgnacja dziecka jest bardzo ważna i zaczyna się już od pierwszych dni poczęcia. Ważne jest systematyczne chodzenie do lekarza i badania połówkowe w ciąży o których można poczytać na https://hipp.pl/ciaza/poradnik/badania- ... -polowkowe, W przypadku choroby płodu pozwolą na wdrożenie leczenia na wczesnym etapie ciąży .
skała88

Re: Pielęgnacja dziecka

Post autor: skała88 »

Pielęgnacja dziecka to nie łatwe zadanie, ale na pewno trzeba mieć do tego odpowiednie produkty. Dla mnie obowiązkowy okazał się Octenicare. Krem pomógł nam na początku na suchą, podrażnioną skórę, a później stosowaliśmy go na odparzenia i oparzenia słoneczne.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Pielęgnacja dziecka

Post autor: Rabka »

A czy używacie do pielęgnacji Waszego niemowlaka również jakich nawilżanych chusteczek oczyszczających? U nas świetnie sprawdziły się te marki Mustela, o których mowa na stronie internetowej https://www.mustela.pl/lagodzace-chuste ... yszczajace. Nie wywołały żadnych podrażnień, są naprawdę delikatne dla skóry.
ODPOWIEDZ