Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Oliśka

Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: Oliśka »

Hej hej :) szukam dobrego, szybkiego i stabilnego internetu. Czy jest tu ktoś z Białegostoku kto korzysta z oferty dostawcy Elpos ? Warto ?
zyśka

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: zyśka »

o też się chętnie podepnę do tematu. Ja w Białymstoku mieszkam co prawda dopiero od kilku tygodni i póki co mam internet mobilny. Ale za moment będę zaczynać pracę z domu i tu już potrzebuję czegoś bardziej stabilnego.
aręcki88

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: aręcki88 »

ja mam u nich kablówkę i internet ( światłowód). przetestowałem już kilka opcji i w elposie mi najlepiej także ze swojej strony polecam :)
Oliśka

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: Oliśka »

Dzięki bardzo aręcki88 za info :) w takim razie dzwonie do nich zaraz i umawiam się na spotkanie, pakiety już mamy wybrane :) a pamiętasz czy długo się czeka na aktywacje usług ? i jak u nich z awaryjnością ? zdarzają się jakieś dłuższe przestoje ?
aręcki88

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: aręcki88 »

wiesz co z tego cp pamiętam to aktywacja to dosłownie moment, na pewno nie kilka dni. dopytaj jak bedziesz zamawiać :) a jesli chodzi o awarie to przez rok czasu może jedna się zdarzuyła ale to akurat w ciągu nocy i w zasadzie od razu wzięli się za naprawę także nawet tego nie odczułem, także pod tym kątem też ok :)
Oliśka

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: Oliśka »

aręcki88 pisze: ↑15 paź 2020, 8:49 wiesz co z tego cp pamiętam to aktywacja to dosłownie moment, na pewno nie kilka dni. dopytaj jak bedziesz zamawiać :) a jesli chodzi o awarie to przez rok czasu może jedna się zdarzuyła ale to akurat w ciągu nocy i w zasadzie od razu wzięli się za naprawę także nawet tego nie odczułem, także pod tym kątem też ok :)
super dzięki :) jestem już po kontakcie tel, w tym tygodniu widzę się z doradcą i mam nadzieje, ze uda się sprawnie podpisać umowę :)
aręcki88

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: aręcki88 »

na pewno wszystko się udało załatwić po Twojej mysli ? daj znać czy umowa podpisana :)
Oliśka

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: Oliśka »

aręcki88 pisze: ↑15 lis 2020, 15:55 na pewno wszystko się udało załatwić po Twojej mysli ? daj znać czy umowa podpisana :)
podpisana :) miałam małe opoznienie bo mnie choróbsko dopadło ale w koncu się udało i już korzystam i z internetu i z telewizji. fajnie, bez awarii, szybko. obsługę klienta mają bardzo sympatyczną :)
Awatar użytkownika
monia
Posty: 67
Rejestracja: 18 paź 2019, 7:27

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: monia »

mam pakiet tv z internetem i faktycznie też nie narzekam, ale u mnie robotę robi najlepszy dostawca usług internetowych , mam pakiet telewizji wraz z internetem ale największym atutem jest jego jakość i szybkość łącza internetowego.
miśka

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: miśka »

Nie ma co nastawiać się na jednego dostawcę. Trzeba porównać wiele ofert i wybrać w ten sposób najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Tutaj https://panwybierak.pl/oferty/internet-swiatlowodowy/52 sobie zerknijcie. Jest tam sporo różnych ofert w jednym miejscu. Jest w czym wybierać. Można porównać różne opcje i wybrać najlepszą.
bożena

Re: Opinie o internecie z Elpos ( Białystok)

Post autor: bożena »

Nie znam tej firmy. Ja miałam do czynienia z różnymi dostawcami internetu, ale ostatecznie zdecydowałam się na Światłowód wrocław i to był strzał w dziesiątkę. Jest stabilny, bezpieczny i bezawaryjny - to wszystkie cechy, na których tak bardzo mi zależało.
ODPOWIEDZ