Oferty z biur nieruchomości

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Dacjusz1971
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 4:05

Oferty z biur nieruchomości

Post autor: Dacjusz1971 »

Mieliście okazję współpracować z agentem nieruchomości? Słyszałem na ten temat różne opinie, ale udało mi się znaleźć polecane biuro nieruchomości w Koszalinie, do którego chciałbym się wybrać. Nie wydaje mi się, że sam poradzę sobie ze znalezieniem odpowiedniej oferty, a co dopiero z załatwieniem formalności. Doradźcie, co powinienem zrobić.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: balonik »

Niestety ja nigdy nie miałem okazji z nimi współpracować więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest możliwość dość szybkiej sprzedaży naszej nieruchomości. Ja po kontakcie z firmą http://kupimytwojem.pl/ już dokładnie wiedziałem, że skupią ode mnie mieszkanie.
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: natik »

Decydując się na współpracę z biurem nieruchomości można szybciej znaleźć odpowiednie mieszkanie dla siebie. Każdy ma inne oczekiwania, wiadomo. Z własnego doświadczenia doradzam żebyście też zwracali uwagę na zarządcę nieruchomości, ponieważ od pracy i zaangażowania takiego dużo zależy. U mnie w Warszawie już dłuższy czas jest Per modum http://www.per-modum.pl/ i złego słowa nie powiem, ponieważ dbają o wszystko naprawdę jak trzeba.
Awatar użytkownika
Zazula
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:13

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: Zazula »

Z takim agentem nie miałam okazji współpracować ale teraz czeka nas współpraca z firmą, która prowadzi skup nieruchomości Gdynia . Nie wiedzieliśmy już do kogo zwrócić się z naszym nieszczęsnym mieszkaniem, bo jest do remontu i mało jest chętnych na zakup. Jednak okazuje się, że jeszcze nie wszystko stracone.
Sławomir

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić biuro nieruchomości , z którego usług sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jakiś czas temu szukałem mieszkania w Warszawie i skorzystałem z usług biuro nieruchomości , którzy wykazali sie rzetelną pracą oraz profesjonalizmem.
Łukasz.K

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: Łukasz.K »

Moim zdaniem biuro nieruchomości to dobry kierunek jeśli szukacie nieruchomości czy to dla siebie czy pod inwestycję. Zawsze szybciej można coś znaleźć. Są też takie portale jak https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty , gdzie są oferty nie z jednego, a z wielu biur nieruchomości. Dzięki temu tych ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo i wszystko macie w jednym miejscu.
wójek

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: wójek »

Niestety z takim typowym biurem nieruchomości ja nigdy nie miałem okazji współpracować i jestem przekonany, że świetną sprawą jest na pewno szybka sprzedaż danej nieruchomości. Właśnie dlatego ja od razu skontaktowałem się z firmą http://szybkatransakcja.pl/ która bez najmniejszego problemu po prostu moje mieszkanie ode mnie skupiła.
nb2021ą

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: nb2021ą »

Nieruchomości Andrzej Borowicz - zajmuje się obsługą nieruchomości. Oferta w szczególności skierowana jest do: Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości komercyjnych, osób prywatnych. Oferta w szczególności skierowana jest do: Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości komercyjnych, osób prywatnych
Woźniak

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: Woźniak »

W sumie jest to na pewno bardzo ważna sprawa i muszę przyznać, że jak najbardziej fajną sprawą jest mieć możliwość szybkiej sprzedaży mieszkania. W takiej sytuacji ja zdecydowałem się na podjęcie współpracy z https://kupujemym.pl/ i jak dla mnie było to najlepsze rozwiązanie gdyż sprzedaż odbyła się za gotówkę.
żona

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: żona »

Inwestycje w nieruchomości to teraz bardzo popularny wybór z tego, co widzę. Szukałem mieszkania na terenie Pszczyny i udało mi się znaleźć ciekawe biuro nieruchomości pod tym adresem: https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Moim zdaniem warto przejrzeć ofertę, bo można znaleźć ciekawe oferty.
Grażek

Re: Oferty z biur nieruchomości

Post autor: Grażek »

Oferty z biur nieruchomości są najlepsze. Po pierwsze bezpieczne i sprawdzone. Po drugie tańsze niż rynek pierwotny. Po trzecie w lepszych lokalizacjach. A po czwarte można uzyskać też pomoc w załatwieniu formalności. My w Poznaniu koszystaliśmy z pomocy biura nieruchomości TOBIS https://tobism.pl/ i byliśmy bardzo zadowoleni
ODPOWIEDZ