Odszkodowanie za wypadek

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
zwinislaw-99
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2021, 9:53

Odszkodowanie za wypadek

Post autor: zwinislaw-99 »

Witam serdecznie. Wiem, że należy mi się odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, ale mam problem z ustaleniem szczegółów z ubezpieczycielem. Poradzicie, co w takiej sytuacji zrobić? Zastanawiałem się nad skorzystaniem z usług rzeczoznawcy online. Słyszeliście o czymś takim?
kazimierz33332ą

Re: Odszkodowanie za wypadek

Post autor: kazimierz33332ą »

Mój kumpel dostał bardzo duże odszkodowanie. Chodź o te odszkodowanie bardzo długo się starał i te odszkodowanie po prostu mu się należało. Dużo osób stara się o odszkodowanie.
_________________________________________________________
https://www.tarnowskiegory.info/kontakt
DominikaĆ

Re: Odszkodowanie za wypadek

Post autor: DominikaĆ »

Jeżeli jesteśmy w temacie odszkodowania to może kogoś z was zainteresuję oferta firmy BLUM https://www.doplatydooc.com.pl/kontakt. Firma Blum oferuje uzyskanie dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych w przypadku wyliczenia zbyt niskiej kwoty lub niedoszacowania strat po kolizji czy wypadku . Ja korzystałam z z pomocy tej firmy i wszystko się udało.
issa

Re: Odszkodowanie

Post autor: issa »

Natomiast jak chodzi o odszkodowanie za wszelkie szkody, który wynikły z czasów wojennych - to w razie czego w tym aspekcie możecie zgłosić się do firmy https://prawopamieci.pl/ . Oni działają z pełnym zaangażowaniem i co ważne są niezawodni.
ODPOWIEDZ