Odszkodowanie po kolizji

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2021, 14:56

Odszkodowanie po kolizji

Post autor: Klarysa »

Cześć forumowicze. Nie tak dawno miałam kolizję, której nie jestem sprawcą. Obecnie staram się o odszkodowanie i w związku z tym zastanawiam się, czy nie skontaktować się z kancelarią kancelariaae.pl. Co myślicie?
Awatar użytkownika
tomiła
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 14:27

Re: Odszkodowanie po kolizji

Post autor: tomiła »

Gwarantuję, że bardzo łatwo jest uzyskać odszkodowania komunikacyjne ze specjalistami z tej kancelarii. W dodatku te odszkodowania są naprawdę duże. To doświadczony zespół, który kompleksowo podchodzi do zleceń, super!
Łukasz4

Re: Odszkodowanie po kolizji

Post autor: Łukasz4 »

Jeżeli mieliście wypadek w przeciągu 3 ostatnich lat i uważacie, że kwota ubezpieczenia, która została Wam wypłacona jest zbyt niska to polecam sprawdzić usługi Avista Polska. Według mnie jest to najlepsza oferta tego typu dostępna na rynku, którzy sprawdzą dla Was kosztorys naprawy samochodu oraz inne dokumenty.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Odszkodowanie po kolizji

Post autor: balonik »

Osobiście nigdy jeszcze nie miałem kolizji, ale wiem,ze takie sytuacje mogą się stać nagle i niespodziewanie. Jestem zdania, że także gdy posiadamy ubezpieczenie to warto przeczytać https://kioskpolis.pl/fraud-ubezpieczeniowy/ aby wiedzieć czym jest fraud ubezpieczeniowy. Jak dla mnie takie kwestie są dość istotne, aby je wiedzieć.

wałek dociskowy
Sławomir

Re: Odszkodowanie po kolizji

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić firmę totwojakasa , która zajmuję sie uzyskiwanie dofinansowań do odszkodowania. W wielu przypadkach zdarza się, że towarzystwa ubezpieczeniowe znacząco zaniżają kwotę odszkodowania, dlatego polecam Wam zainteresować sie ich usługami.
ODPOWIEDZ