Odpady w firmie

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
studio
Posty: 49
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:48

Odpady w firmie

Post autor: studio »

W jaki sposób w firmie pozbywacie się odpadow? Myślę, że warto zapoznać się z ofertą: https://esbud.pl/oferta/niszczenie-dokumentow/. Firma znajduje się w Poznaniu i oferuje profesjonalne niszczenie dokumentów zgodnie z normą din 66399. Myślę, że warto skorzystać z oferty. Pozbywanie się śmieci na własną rękę nie jest rozsądnym pomysłem. A Wy jakie macie doświadczenia pod względem?
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 20
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:14

Re: Odpady w firmie

Post autor: anulka30 »

Jak szukasz firmy na odbiór odpadów to warto zerknąć na oferty do https://www.bys.pl . Wywożą różnego typu odpady szybko i sprawnie. Wielka oferta bardzo dobra. Warto czasem szukać ciekawych propozycji w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
verdie.willms
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2020, 10:31
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odpady w firmie

Post autor: verdie.willms »

Trzeba zadbać o profesjonalny odbiór takich odpadów, a ich transport musi odbyć się specjalnymi pojazdami, które zostały skonstruowane według wymagań z zakresu ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa. Firmy powinny także posiadać pojemniki na odpady https://ekomed-go.pl/, które zabezpieczają przed negatywnymi skutkami, jak wybuch, zapłon czy też substancja żrąca.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: Odpady w firmie

Post autor: Agnes »

a widzieliście ofertę firmy spedycyjnej Magemar ? oferują transport towarów adr drogą lądową oraz morską - są to odpady niebezpieczne . Zajmują się nawet ładunkami ponadnormatywnymi ,które dostarczają na całym obszarze Europy.
jjustić

Re: Odpady w firmie

Post autor: jjustić »

Skłamałabym mówiąc, że w firmie nie ma odpadów. Zawsze jakieś są, ale to my musimy zadbać o to, by były na przykład odpowiednio dzielone, albo żeby je dobrze utylizować. Na pewno pomogą nam w tym przede wszystkim maszyny do recyklingu od firmy Bergmann . One są w 100% niemieckie i możemy mieć pewność, że latami nam posłużą. Na pewno skupy złomu, makulatury i inne mają je w ofercie.
Paweł

Re: Odpady w firmie

Post autor: Paweł »

Jedne z bardziej kłopotliwych odpadów to elektroodpady. Nie wszyscy przedsiębiorcy wiedzą, że można skorzystać z usługi darmowego wywozu elektrośmieci, którym zajmie się firma http://b2brecykling.pl/zglos-odbior-elektrosmieci/ . Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musisz się przejmować , jak zadbać o prawidłową utylizację takich odpadów, tak żeby nie szkodzić środowisku i nie sprowadzić na siebie wysokich kar.
lómbrus

Re: Odpady w firmie

Post autor: lómbrus »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu sprzedaży złomu to ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.schredder.pl/ Jest to sprawdzony skup złomu z Dąbrowy Górniczej, który skupuje wszystkie odpady tego typu, które produkuje moja firma. Warto nawiązać z nimi współpracę.
Miłosz74

Re: Odpady w firmie

Post autor: Miłosz74 »

A w jaki sposób przechowujecie dokumentację firmową? Chodzi mi przede wszystkim o dokumenty zawierające dane osobowe klientów. Dokumenty muszą być magazynowane przez kilka lat, jak to pomieścić i zabezpieczyć przed zniszczeniem? Zastanawiam się nad zakupem takiej metalowej szafy https://sejfexpert.pl/szafa-pancerna-na-dokumenty. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
MiroSław

Re: Odpady w firmie

Post autor: MiroSław »

Ja od dłuższego czasu współpracuję ze skupem złomu http://www.klanskup.pl/ i polecam. Mają odpowiednie zaplecze do tego, żeby na przykład od klienta odebrać jakąś większą ilość, do tego uczciwe i natychmiastowe rozliczenie, więc tu też nie ma problemów. Ogólnie właśnie wzór firmy jeżeli chodzi o tę właśnie branżę
Miłka

Re: Odpady w firmie

Post autor: Miłka »

MiroSław pisze: ↑21 mar 2021, 13:56 Ja od dłuższego czasu współpracuję ze skupem złomu http://www.klanskup.pl/ i polecam. Mają odpowiednie zaplecze do tego, żeby na przykład od klienta odebrać jakąś większą ilość, do tego uczciwe i natychmiastowe rozliczenie, więc tu też nie ma problemów. Ogólnie właśnie wzór firmy jeżeli chodzi o tę właśnie branżę
Ja bardzo polecam tez zajrzeć na stronę firmy Wektor https://www.wektorsc.eu Firma specjalizuje się w transporcie odpadów niebezpiecznych ;)
Woł

Re: Odpady w firmie

Post autor: Woł »

Wszystko zależy od tego jakich odpadów się chcemy czy tam musimy pozbyć. Takie "normalne" to firma co dwa tygodnie specjalna odbiera tak samo jak w domach czy mieszkaniach. A do elektrośmieci to zawsze wzywamy sprawdzoną firmę - https://wywozimygraty.pl/odbior-elektrosmieci
ZiomekPoziomek

Re: Odpady w firmie

Post autor: ZiomekPoziomek »

U mnie w tej kwestii niezawodnie sprawdza się firma Lekaro z Woli Duckiej, która podstawia kontenery na różnego rodzaju odpady. Dzięki temu śmieci różnej maści lądują do odpowiednich kontenerów, które firma Lekaro następnie odbiera i wywozi. Tak samo jest z odpadami przemysłowymi, którymi również zajmują się specjaliści z Lekaro: https://lekaro.pl/oferta/odbior-odpadow-funkcjonalnych/ Dzięki ich usługom, nie muszę się niczym przejmować, bo wszystko jest zawsze przeprowadzane sprawnie i terminowo. Polecam serdecznie się do nich zgłosić, jeśli komuś z Warszawy lub okolic zależy na profesjonalnej obsłudze.

opis nauczyciela po angielsku
ODPOWIEDZ