Oczyszczalnia przydomowa

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Mieszko-75
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 23:20

Oczyszczalnia przydomowa

Post autor: Mieszko-75 »

Polecacie inwestycję w przydomową oczyszczalnię ścieków? Jakie są według was jej główne zalety? Przy okazji, jeśli znacie firmę Bio Hydro System, to możecie podzielić się opiniami na ich temat. Myślę, że w razie czego właśnie im zleciłbym budowę.
Awatar użytkownika
Jaromiła1994
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 4:52

Re: Oczyszczalnia przydomowa

Post autor: Jaromiła1994 »

Z mojego punktu widzenia przydomowa oczyszczalnia jest świetnym rozwiązaniem. Ekologiczna, wygodna i tania w eksploatacji, a korzystając z usług Bio Hydro System, możesz być pewny, że będzie sprawnie i bezawaryjnie działać przez długi czas.
mattiŁ

Re: Oczyszczalnia przydomowa

Post autor: mattiŁ »

U nas jest przydomowa oczyszczalnia biologiczna i super jesteśmy z niej zadowoleni. Taka oczyszczalnia to inwestycja, ale na dłuższą metę zdecydowanie bardziej opłacalna niż szambo, nie ma z nią problemów z wywozem nieczystości tak jak jest w przypadku szamba, bo w oczyszczalni biologicznej nagromadzony osad należy wybierać tylko raz na 9 miesięcy. Co więcej oszczędzamy też na podlewaniu ogrodu, bo używamy do tego oczyszczonej wody. Co do konkretów to nasza oczyszczalnia kupiona została w Eko-Bio z Łodzi https://oczyszczalnia.net/ i super się sprawdza w praktyce a kupiliśmy ja tam w bardzo przyzwoitej cenie.
bómrumis

Re: Oczyszczalnia przydomowa

Post autor: bómrumis »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina i rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą oczyszczalnie to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.zbiorniki.szczecin.pl/woda- ... ie-sciekow Sam zdecydowałem się na ich ofertę i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Firma ta sprzedaje porządne oczyszczalnie w całkiem niezłych cenach.
Violuś

Re: Oczyszczalnia przydomowa

Post autor: Violuś »

Oczyszczalnia przydomowa czyli szambo - to jedna z ważniejszych instalacji , jakie trzeba zrobić by dom funkcjonował bez przeszkód. Posiadanie takiej instalacji wiąże się z koniecznością okresowego jej opróżniania.Bardzo ważną sprawą jest dobranie odpowiedniej wielkości zbiornika do potrzeb domowników inaczej konieczność opróżniania szamba będzie bardzo częsta. Na jednym z blogów budowlanych - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/wywoz-szamba/ - znalazłam bardzo ciekawy artykuł przeznaczony właśnie dla tych wszystkich, którzy zamierzają wybudować szambo.Warto o tych wszystkich sprawach wiedzieć przed przystąpieniem do jego budowy.
Paweł

Re: Oczyszczalnia przydomowa

Post autor: Paweł »

Z jakich produktów korzystacie by chronić przydomową oczyszczalnie? Ja korzystam z tych preparatów od firmy https://biofos.pl/ według mnie są najlepsze i się sprawdzają. Odpowiednio chroni drenaż przed zamuleniem, zapewnia rzadsze opróżnianie szamba i likwiduje nieprzyjemne zapachy. Polecam serdecznie takie produkty.
suzzii

Re: Oczyszczalnia przydomowa

Post autor: suzzii »

Jakie szamba lubuskie jesteście w stanie mi wskazać? Naprawdę nie chcę mieć problemów, jeśli powiem szczerze, źle lokuje pieniądze. Dlatego może jednak warto pomyśleć, nie spieszyć się z decyzją i działać powoli ? Czekam na pomysły, może jednak to uda się dobrze wykonać? Co wy na to?
ODPOWIEDZ