Nieruchomości - co z warunkami

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
gemo

Nieruchomości - co z warunkami

Post autor: gemo »

Jak działacie w nieruchomościach jeśli chodzi o sprawy typowo prawne, związane z pisaniem umów, warunków czy różnego typu załączników? Jak to działa i na co należy zwracać uwagę? Ja planuję kupić nieruchomość i inną mam na sprzedaż ale chyba w kwestiach prawnych doradzę się kancelarii https://www.norekwspolnicy.pl/ - oni najlepiej wiedzą co i jak aby wszystko wypadło mi korzystnie
kozag

Re: Nieruchomości - co z warunkami

Post autor: kozag »

Ja polecam skorzystać z usług tej firmy http://www.mpexpertbud.pl/ która wykona rzetelną ekspertyzę budowlaną obiektu w atrakcyjnej cenie. Mają wieloletnie doświadczenie oraz stel podnoszą swoje kwalifikacje co może potwierdzić duża liczba zadowolonych klientów.
Móc

Re: Nieruchomości - co z warunkami

Post autor: Móc »

Jeśli chodzi o inwestowanie w nieruchomości to jest to dobre rozwiązanie ale ja osobiście bym wybrał trochę inną drogę, Mianowicie kupił bym takie domki https://ecomobilehome.pl/ i postawił na ciekawej parceli. Jeśli miejsce się nie sprawdzi to przenoszę w inne i zaczynam od nowa
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: Nieruchomości - co z warunkami

Post autor: Willy Wonka »

Ja przy kupnie domu skorzystałem z usług świetnego biura nieruchomości - https://chmielowiec.otodom.pl/. Mają dużo ciekawych ofert, w dodatku pomagają przy wszelkich formalnościach. Dom jest dokładnie taki jaki sobie wymarzyłem, więc jeśli również jesteście na etapie kupna nieruchomości to warto się z nimi skontaktować.
Nikoś45464

Re: Nieruchomości - co z warunkami

Post autor: Nikoś45464 »

Jeśli chodzi o warunki to ważne jest sporządzenie umowy zabezpieczającej interesy każdej ze stron, zadbanie o niezbędne pozwolenia lub przystosowanie lokalu pod specyfikę działalności. Myśle, że każdy lokal do wynajęcia będzie miał zupełnie inne warunki, ponieważ jest to zazwyczaj kwestia indywidualna każdego klienta.
Łukasz131455

Re: Nieruchomości - co z warunkami

Post autor: Łukasz131455 »

Jeśli chodzi o nieruchomości to moim zdaniem warto postawić na coś w dobrej lokalizacji. Jest to raczej bezpieczna przystań dla kapitału. Obecnie jest w Internecie wiele ogłoszeń typu luksusowy apartament warszawa dzięki czemu naprawdę jest w czym wybierać.
mekiś0943

Re: Nieruchomości - co z warunkami

Post autor: mekiś0943 »

Jeśli chcecie sprzedaż nieruchomość, którą odziedziczyliście od razu, to nie przejmujcie się, bo możecie pominąć podatek od sprzedaży nieruchomości odziedziczonej w spadku , jeśli wykażecie w Urzędzie Skarbowym wydatki na cele mieszkaniowe, którymi są: zakup domu, zakup mieszkania własnościowego, kupno mieszkania spółdzielczo-własnościowego, kupno działki budowlanej a także wydatki na budowę lub remont posiadanego innego mieszkania lub domu. Myślę, że warto przemyśleć, bo podatek wynosi 19% wartości.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Nieruchomości - co z warunkami

Post autor: balonik »

Niestety ja się na tych kwestiach nie znam i muszę przyznać, że jak najbardziej samo posiadanie nieruchomości jest czymś fajnym. Zresztą kiedy np. chcemy szybko ją sprzedać to wiem, że firma http://transakcja24h.pl/ zajmuje się skupowaniem właśnie takich nieruchomości.
Helen214r

Re: Nieruchomości - co z warunkami

Post autor: Helen214r »

A czy ktoś z Państwa mieszka może w Miasteczku Ożarów, o tu: www.miasteczkoozarow.pl/ ? Jestem zainteresowana zakupem nieruchomości tam w najbliższym czasie i chciałabym poznać opinie mieszkańców.
ODPOWIEDZ