neurolog

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
mollo
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2019, 15:28

neurolog

Post autor: mollo »

Szukam dobrego neurologa dla siebie w Warszawie albo pobliskich okolicach. Macie kogos?
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: neurolog

Post autor: Hejoho »

Również mam częste bóle głowy i naprawdę bardzo ciężko nad tym zapanować, jeżeli powtarza się to przeważnie wieczorami. Polećcie jakiegoś dobrego neurologa, będę naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
kas
Posty: 17
Rejestracja: 27 wrz 2019, 4:44

Re: neurolog

Post autor: kas »

Myślę że jednak neurolog będzie konieczny. Może zapisz się na wizytę tutaj http://neurolog-szymanski.pl/ Nie wiem jak jest z przyjęciami w obecnej sytuacji i czy są jakieś ograniczenia ale dowiesz się telefonicznie.
Awatar użytkownika
Antony23
Posty: 129
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:31

Re: neurolog

Post autor: Antony23 »

Oczywiście, że tak. W XXI wieku standardem już raczej powinno być to, że jeśli dzieje się coś złego, to przeprowadzacie od razu odpowiednią diagnostykę. Przecież w Polsce są dobrze neurolodzy, więc możecie być naprawdę odpowiednio zdiagnozowani. Trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób podejść do tego tematu.

tapety z world of tanks
Żaneta

Re: neurolog

Post autor: Żaneta »

Ja znalazłam świetnego neurologa w Sosnowcu w Centrum Medyczno-Stomatologicznym Uni-Med. Cierpiałam na przewlekłe bóle głowy i odkąd rozpoczęłam leczenie, występują zdecydowanie ze zmniejszoną częstotliwością. Jeśli jesteście z okolic, naprawdę polecam.
ODPOWIEDZ