Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Osek

Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Osek »

Witam, czy będziecie mi w stanie powiedzieć kto może zająć sie naprawą automatycznej skrzyni biegów w Warszawie lub okolicach i jednocześnie zapewni jasne warunki gwarancyjne na jakiś czas, abym jednak miał pewność że naprawa została wykonana dobrze i jak problem wróci do zajmą się poprawkami. Z góry dziękuję za Waszą pomoc i mam nadzieję, że jednak temat będzie się w tym zakresie rozwijał.
AndrzejM

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: AndrzejM »

To w tym zakresie na pewno warto, abyś również wziął pod uwagę Auto Józefów to bardzo dobry serwis specjalizujący się w automatycznych skrzyniach biegów. Licząc zarówno na wieloletnie doświadczenie, dobrą znajomość skrzyń bezstopniowych, multitronic, ZF, czy Voith. No i też na wykonaną naprawę udzielają pisemnej gwarancji, także warto sprawdzić aby jednak auto wróciło do pełnej sprawności.
Fobrek32

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Fobrek32 »

Dokładnie duże znaczenie ma to, aby jednak serwis miał duże doświadczenie w konkretnym typie skrzyń, aby odpowiednio zdiagnozował problem techniczny i też się nim zajął. Pod Warszawą jest Auto Józefów i jednak doświadczenie mają duże, bo działają od lat. Z holowaniem do 50km za darmo i jasnymi warunkami gwarancyjnymi.
Osek

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Osek »

No tak, to jednak zbyt poważna awaria i część auta aby ryzykować wybór byle jakiego serwisu, który tej sprawy nie ogarnie. Dlatego tak jak radzicie pewnie skontaktuję się z kilkoma, sprawdzę serwisy i wycenię naprawę. Dziękuję za pomoc i liczę, że to jeszcze nie koniec
Reneks

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Reneks »

Zdecydowanie naprawa automatycznej skrzyni to konkretna robota, dlatego jeśli nie macie odpowiednich fachowców którzy mogą się tym zająć to jak najbardziej warto sprawdzić opinie, poczytać też trochę na temat różnych serwisów w sieci. W tym miejscu warto mieć na uwadze auto józefów, świetni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i też znajomością różnych typów skrzyń.
JanOz

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: JanOz »

Duże znaczenie ma to, aby dana firma znała się po prostu na danym typie skrzyni. Jeśli nie wiesz to na pewno lepiej przedzwonić i też o wszystko dopytać również względem terminów. Na pewno w danej lokalizacji auto józefów to jeden z takich do których warto się odezwać.
Awatar użytkownika
becon
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2020, 13:10

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: becon »

Musisz pamiętać też o tym że jeśli Twój samochód trafi na dłuższy czas do naprawy to zawsze możesz skorzystać z usług znanej wypożyczalni o której mowa w tym artykule https://www.inyourpocket.com/krakow/com ... ow_169123v . Też rozważam wynajem samochodu bo będę oddawał auto do serwisu a potrzebuję go na co dzień
Gość

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Gość »

Ja muszę naprawić skrzynię biegów niedługo bo jednak mi się zacina. No i zmieniam też ubezpieczenie na lepsze, tutaj https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ jak sobie wyliczyłem to składka jest niższa. Nie mam zamiaru przepłacać.
ODPOWIEDZ