najtańsze oświetlenie LED

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Iwan_98
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2022, 5:04

najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Iwan_98 »

Potrzebuję namiarów na kogoś kto dostarcza najtańsze oświetlenie LED. Zależy mi na dostawie prosto na plac budowy i to w miarę szybko. Najlepiej w ciągu trzech, czterech dni. Czy jesteście w stanie polecić mi kogoś takiego? Czy ktoś z Was współpracuje z jakimś solidnym dostawcą takiego oświetlenia? Z góry dziękuję, za każdą propozycję, na pewno skorzystam z kontaktu.
prażynkaa

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: prażynkaa »

Jak wiadomo biuro jest sercem każdej firmy, dlatego o wszystko trzeba zdbać, jak chodzi o jego aranżację. Jak chodzi o mnie to zastanawia mnie teraz jakie oświetlenie do biura najlepiej byłoby wybrać? Może macie dla mnie jakieś wskazówki w tym zakresie?
Zgaga

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Zgaga »

Faktycznie macie rację i na pewno na ten moment jest to zdecydowanie najtańsze możliwe rozwiązanie. Jednak jeżeli chodzi o mnie to ja również jestem zdania, że bardzo ciekawe zastosowanie mają lampy targowe. Jak dla mnie bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie posiada firma http://taniediody.pl/ więc ja również chcę ją wam polecić.
patinka

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: patinka »

Bardzo dobre fajne oswieltenie maja w sklepie internetowym elampy.pl jak cos :) no i jesli chodzi o ceny to tez mega przystepnie to wyglada, takze polecam zajrzec i poogladac. Lampy ledowe tez są w ofercie
domi09

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: domi09 »

Co jak co, ale takie opcje jak taśmy LED wodoszczelne też będą ok. Taśmy led też pobierają mają ilość prądu, a można je zastosować praktycznie wszędzie i stworzyć z nimi niebanalne projekty oświetleniowe. Zatem pomyślcie o tej opcji.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 184
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: sanderka »

W przypadku oświetlenia przemysłowego, to super sprawdzają się takie lampy https://area-led.eu/pol_m_Oswietlenie-p ... O-207.html Testowałam wiele różnych opcji, ale jak mam być szczera - z tej jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ