Najlepsze Day Spa

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
dajmira_94
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 20:18

Najlepsze Day Spa

Post autor: dajmira_94 »

Hej, jak myślicie, jakie jest najlepsze Day Spa w Warszawie? Ja słyszałam, że przede wszystkim warto odwiedzać relaxinspa.pl. Wy też byliście zadowoleni z zabiegu, obsługi? Koniecznie podzielcie się wrażeniami.
Awatar użytkownika
Narcyza_60
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2020, 0:38

Re: Najlepsze Day Spa

Post autor: Narcyza_60 »

Relax in Spa poleciła mi kiedyś koleżanka i od tamtej pory chodzę tam w miarę regularnie. Zwyczajnie nie mogę poprzestać na jednym zabiegu, tak bardzo są odprężające. Cieszy mnie, że oferują też mobilne SPA. Dla mnie to super opcja :)
Ryśka44

Re: Najlepsze Day Spa

Post autor: Ryśka44 »

Jeżeli wyjątkowe spa na Mazurach to jak najbardziej można tutaj polecić Jabłoń Lake Resort gdzie zawsze znajduję wytchnienie i chęci do dalszego działania. Natomiast można u nich również zorganizować wyjątkowe wesele ponieważ mają świetną salę weselną o czym możecie dowiedzieć się bezpośrednio na https://jablon-resort.pl/wesele-mazury/ Warto sprawdzić i znaleźć swoje wymarzone miejsce w ciszy, wokół zieleni i nad samym jeziorem, aby znaleźć tutaj tak potrzebne wytchnienie. Pozdrawiam!
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Najlepsze Day Spa

Post autor: Rabka »

My staramy się z mężem raz na kilka miesięcy wyjechać do jakiegoś SPA, aby się porządnie zrelaksować. Teraz planujemy taką wycieczkę do Warszawy, a dokładniej do SPANKO WELLNESS. Mają tam naprawdę szeroki wachlarz zabiegów do wyboru. Czy ktoś z Was miał kiedyś z tym miejscem do czynienia?
samka99

Re: Najlepsze Day Spa

Post autor: samka99 »

Dla mnie nie ma lepszego SPA, niż mentalne SPA - w szczególności te dla dwojga. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji korzystać z oferty https://goscinieczagaje.pl/warsztaty/me ... a-dla-par/ to jak najbardziej warto to nadrobić! Na podanej stronie www znajdziecie wszystkie informacje.
ODPOWIEDZ