najlepsza spacerówka w teren to... ?

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Kawęcka

najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: Kawęcka »

Drodzy rodzice mam nadzieję, ze macie większe doświadczenie w temacie wózków niż ja. jaka jest Waszym zdaniem najlepsza spacerówka w teren ? która poradzi sobie w lesie, na łące i na większych wybojach ? Kompletnie nie wiem gdzie szukać i na co zwracać uwagę.
możka

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: możka »

przede wszystkim amortyzacja i duże koła, najlepiej takie z gumowymi oponami i całorocznym bieżnikiem. sporo jest tego typu wózków na rynku, na nowościach się nie znam bo moje dzieci już odchowane :)
baaśka

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: baaśka »

AXO z Cavoe taki własnie jest :) dodatkowo ma udzwig do 22 kg, przekładane siedzisko i składa się razem z wpiętym siedziskiem. Mamy go, też mieszkamy na wsi :)
Kawęcka

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: Kawęcka »

baaśka pisze: ↑28 sty 2021, 14:05 AXO z Cavoe taki własnie jest :) dodatkowo ma udzwig do 22 kg, przekładane siedzisko i składa się razem z wpiętym siedziskiem. Mamy go, też mieszkamy na wsi :)
dziękuje bardzo za informacje. a ten axo można kupic w samej wersji spacerowej ?
baaśka

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: baaśka »

Kawęcka pisze: ↑28 sty 2021, 14:46
baaśka pisze: ↑28 sty 2021, 14:05 AXO z Cavoe taki własnie jest :) dodatkowo ma udzwig do 22 kg, przekładane siedzisko i składa się razem z wpiętym siedziskiem. Mamy go, też mieszkamy na wsi :)
dziękuje bardzo za informacje. a ten axo można kupic w samej wersji spacerowej ?
no jasne, on jest w podstawie sprzedawany właśnie jako sama spacerówka, można ewentualnie dokupić do niego gondolkę ale wnioskuję, ze już nie potrzebujesz :) zresztą nawet jesli to to siedzisko spacerowe rozkłada się na płasko i jest przeznaczone już dla dzieci 0+ :) naprawdę fajny a do tego stosunkowo niedrogi wózek :)
miśka521

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: miśka521 »

Zależy jeszcze jakie masz dokładnie wymagania co do tej spacerówki. U mnie doskonale sprawdza się Cavoe Axo - ma super amortyzację i gumowe nie pompowane koła, więc nawet wyprawy do lasu są przyjemnością. Syn też bardzo lubi nasze wycieczki i chętnie siedzi w wózki. Jako mieszkanka wioski doceniam w tym wózku też jego rozmiar i wagę, a także możliwość złożenia wózka z wpiętą spacerówką.

odblokowanie okienek pop up
Łucja116

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: Łucja116 »

Zdecydowanie Axo. Ma dobrą amortyzację, która doskonale tłumi drgania, a dzięki lekkiej wadze wózka, łatwiej się go prowadzi na wyboistych terenach. Syn przesypia w niej spacerki. Dużym plusem są też jej niewielkie rozmiary, dzięki którym wpakowanie do bagażnika jest łatwizną.
Mała Mia

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: Mała Mia »

Oczywiście Cavoe Axo... Czy może być jakaś inna odpowiedź? Wózek przede wszystkim bardzo reprezentacyjny i w super jakości. W terenie sprawdza się naprawdę rewelacyjnie, a do tego łatwo wpakować go do bagażnika bo jest też niewielkich rozmiarów i przy okazji lekki.
Łania77

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: Łania77 »

Zdecydowanie Cavoe Axo. Nie znam lepszego wózka od tego - dobrze wykonany, świetnie wygląda, a jakby tego było mało - jest w dobrej cenie. To dla mnie nie małe zaskoczenie, że tak elegancki wózek nadaje się na terenowe wyprawy i właśnie dlatego się na niego zdecydowałam.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 67
Rejestracja: 18 paź 2019, 7:27

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: monia »

Nie znajdziesz lepszej spacerówki od tej https://www.youtube.com/watch?v=AAbHiSvRNfA , mamy ją od niedawna i jest do kupienia tylko online. Wózek łatwo się składa i waży tylko 6 kg. ma bardzo dużą budkę, dodatkowo rozsuwaną, idealnie się prowadzi i skręca, a do tego ma amortyzowane wszystkie koła , w zestawie masz torbę i moskitierę
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: najlepsza spacerówka w teren to... ?

Post autor: mczay »

Rzekłabym, że EasyGo Quantum Air, bo sama mam ten wózek i jestem z niego bardzo zadowolona. Radzi sobie nawet w bardzo trudnym terenie. Dziecko nawet gdy jedziemy brukiem śpi jak aniołek - wózek tak dobrze tłumi nierówności. Do pozostałych zalet zaliczam chociażby łatwość złożenia.
ODPOWIEDZ