mydło

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
lalunia12
Posty: 29
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:12

mydło

Post autor: lalunia12 »

Jakiego mydła używacie w obecnym czasie ?? jakieś dobre bakteriobójcze
Awatar użytkownika
spinka
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:26

Re: mydło

Post autor: spinka »

W obecnych czasach staram sie bardzo dbać o siebie i swoją rodzinę dla tego kupuję tylko z Bielendy mam mydło antybakteryjne do mycia rak w pracy i w domu a w torebce zawsze nosze żel do higieny rąk antybakteryjny bez użycia wody. Juz mam to sprawdzone i jestem z tych produktów bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
krupierka
Posty: 28
Rejestracja: 28 wrz 2019, 21:12

Re: mydło

Post autor: krupierka »

mydlo mam zwykle to co zawsze :D ale uzywam dodatkowo plynu trisept max on jest do dezynfekcji rąk i ma potrojne dzialanie bo bakteriobojcze, wirusobojcze i grzybobojcze :)
Awatar użytkownika
Agniechu
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2020, 8:18

Re: mydło

Post autor: Agniechu »

Mydła mają to do siebie że bardzo wysuszają skórę. Jeśli sa oczywiście złej jakości tj z kiepskim składem. My się przerzuciliśmy na mydło i żel do kąpieli Yope - firma która stawia na naturalne składniki. I widać różnicę - skóra nie jest już tak wysuszona i nieprzyjemna w dotyku. Moim zdaniem yope mydło w płynie jest najlepsze do każdego rodzaju skóry.
Waldm.ź4

Re: mydło

Post autor: Waldm.ź4 »

Do mnie przemawiają w szczególności wegańskie kosmetyki. Kupuję takie tutaj https://kontigo.com.pl/naturalne/weganskie.html. Warto tam zajrzeć, mają lepszy wybór niż w popularnych drogeriach.
andżelikaa

Re: mydło

Post autor: andżelikaa »

Jak dla mnie najlepsze kosmetyki są ze sklepu https://skin79-sklep.pl/ , co jakiś czas zamawiam dla siebie coś do włosów i do twarzy i jestem bardzo zadowolona z efektów. a czy wy już coś tutaj zamawialiście i podzielicie się swoją opinią? Pozdrawiam gorąco ;)
KamilkaŚ

Re: mydło

Post autor: KamilkaŚ »

Ja nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji i mycia bez mydła :) Uwielbiam mydło naturalne KONOPIE Z MŁODYM JĘCZMIENIEM od Miodowa Mydlarnia. Mam suchą skórę więc mydełko u mnie sprawdza się idealnie bo nawilża. Jest też bardzo delikatne i bez problemu nadaje się do skóry wrażliwej. Mogą je nawet stosować dzieci.
ODPOWIEDZ