Mąż, ukochany mąż

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
ężusa

Mąż, ukochany mąż

Post autor: ężusa »

Mężu, ukochany mężu ... Jaki prezent mogę mu dać na urodziny?
taniuła

Re: Mąż, ukochany mąż

Post autor: taniuła »

Radziłabym ci dać mężowi coś, o czym od dawna marzył. Na przykład może będzie to coś na samochód. Albo będzie to jakieś narzędzie (mój mąż zamówił sobie spawarkę) .... No, a jeśli nie wiesz co dać to ta opcja https://giftmall.pl/on/prezenty-dla-meza, pomaga też - karta podarunkowa w takich sprawach ok)
pał

Re: Mąż, ukochany mąż

Post autor: pał »

Jeżeli o hobby, to bez wątpienia jest to czytanie książek. Ostatnio mąż podsunął mi jedną książkę o nazwie serotonina. Przyznam, ze zaciekawił mnie ten tytuł i zaczęłam szukać w internecie więcej informacji na ten temat. Znalazłam tę książkę na stronie ksiegarni: https://www.taniaksiazka.pl/villette-ch ... 78377.html i sama okładka zachęca do czytania :) Jeżeli się zdecyduje ją przeczytać, to dam znać czy było warto :)
żonka

Re: Mąż, ukochany mąż

Post autor: żonka »

Na Walentynki jak i z innych okazji dobrym prezentem będzie ta oferta tu https://smaczajama.pl/pl/p/Wino-Neleman ... C75l/10825 Jest to bardzo dobre wino charakteryzujące się intensywnie czerwoną barwą i aromatem dojrzałych owoców. To ulubione wino mojego męża. Dlatego wybrałam je na walentynkowy prezent.
Koń

Re: Mąż, ukochany mąż

Post autor: Koń »

Jeśli wiemy czym nasz facet się interesuje jakie jest jego hobby to nie ma problemu by kupić prezent. Mój interesuje się kolekcjonowaniem monet. Znalazlam na tej stronie https://www.skarbnicanarodowa.pl/zloto/zlote-monety ciekawe monety i medale i już wiem co mogę kupić.
Amelia Wnęka

Re: Mąż, ukochany mąż

Post autor: Amelia Wnęka »

Mój mąż niedługo ma urodziny, długo zastanawiałam nie co mu kupić, bo praktycznie wszystko ma. A zbieramy pieniądze na dom, więc nie chciałabym też kupywać mu drogiego prezentu. często gdy gdzieś wychodzimy to ma problem z portfelem i kluczami, daje mi go do schowania do torebki. pomyślałam, że przyda mu się może jakaś fajna skórzana saszetka. Skórzane wytrzymują nawet kilka lat.
ODPOWIEDZ