Lokal pod gastronomię

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
zaira80
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2021, 3:31

Lokal pod gastronomię

Post autor: zaira80 »

Cześć kochani, czy podpowiecie mi gdzie mogłabym znaleźć atrakcyjny lokal pod gastronomię we Wrocławiu? Wydaje mi się, że powinnam po prostu poszukać na internetowych portalach z ogłoszeniami i na społecznościowych, ale nie wiem czy udałoby mi się znaleźć ofertę, która faktycznie by mi odpowiadała. Macie jakieś rady, co zrobić w takiej sytuacji? Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Ilia88
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2022, 8:49

Re: Lokal pod gastronomię

Post autor: Ilia88 »

Szczerze? Ja zdecydowałabym się na biuro nieruchomości we Wrocławiu i wybrałabym się na konsultację z agentami. Właśnie dzięki pomocy pośredników udało mi się kupić swoje wymarzone mieszkanie, a inaczej chyba do tej pory szukałabym takiej oferty, która by mi w pełni odpowiadała. Moim zdaniem nie ma co się dłużej zastanawiać, tylko czas wybrać się do agencji :P
mantii

Re: Lokal pod gastronomię

Post autor: mantii »

Widzę, że interesuje was wynajem lokalu warszawa. Skoro tak, to możecie zgłosić się do firmy loco-commercial.pl, która już dłuższy czas istnieje na rynku i doskonale zna rynek, również rozumie potrzeby klientów. Myślę, że u nich właśnie znajdziecie coś dla siebie odpowiedniego .
ODPOWIEDZ