Likwidacja szkód po wypadku

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Maksa91
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 10:13

Likwidacja szkód po wypadku

Post autor: Maksa91 »

Cześć wszystkim. Niedawno miałam niegroźną kolizję nie z mojej winy, więc obecnie jestem na etapie poszukiwań dobrego rzeczoznawcy. Co sądzicie o firmie rzeczoznawcaonline.pl? Podoba mi się to, że swoje usługi zapewniają online. Uważacie, że warto skorzystać?
Awatar użytkownika
lejla_90
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:41

Re: Likwidacja szkód po wypadku

Post autor: lejla_90 »

Uwierz mi, że warto. Ta firma zapewnia nawet swoim klientom samochód zastępczy z OC sprawcy. Do tego oferują fachowe doradztwo, opinie, ekspertyzy czy nawet pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania. Są nie do przebicia w tej branży.
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: Likwidacja szkód po wypadku

Post autor: enika »

Jeśli chodzi o szkody mechaniczne to tutaj wiadomo musi się tym zająć mechanik. Ale z wszelkimi rysami odnośnie lakieru to tutaj pomoce mogą się okazać kosmetyki samochodowe https://showcarshine.pl/ . Sama ich używam i jestem z nich bardzo zadowolona. Mój mąż nic nie zauważył jak porysowałam auto na parkingu, także warto im zaufać :)
szczęście

Re: Likwidacja szkód po wypadku

Post autor: szczęście »

Też jestem ciekawa, kogo tutaj dokładnie polecacie. I najlepiej to w Poznaniu. Ja na dzień dziesiejszy muszę korzystać z wypożyczalnia samochodów Poznań bo nie wyobrażam sobie nie mieć obecnie samochodu. Przecież dojazd do pracy i tyle spraw do załatwienia na mieście. Na szczęście mają tam przystępne ceny.
igor33332ą

Re: Likwidacja szkód po wypadku

Post autor: igor33332ą »

Musze przyznać ,że ten wątek jest bardzo ciekawy i na pewno bardzo dużo osób wejdzie do tego wątku. Z tego wątku można się po prostu bardzo dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć.
________________________________________________________
fotowoltaika Katowice
ODPOWIEDZ